Trwa ładowanie...
ycipk-1gt12e

Eurowizja Junior 2019. Kto zasiada w polskim jury?

Wielkimi krokami zbliża się finał Eurowizji Junior odbywający się w Gliwicach. Kto zasiada w polskim jury konkursu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciekawe, czy jurorzy głosowali na Viki Gabor?
Ciekawe, czy jurorzy głosowali na Viki Gabor? (ons)
ycipk-1gt12e

Eurowizja Junior zaczyna wzbudzać coraz więcej emocji. Wśród polskich widzów przełom nastąpił w zeszłym roku, kiedy okazało się, że to Roksana Węgiel wygrała z piosenką "Anyone I want to be".

Dzięki jej zwycięstwu 17. Eurowizja Junior odbywa się w Gliwicach. Tegoroczną reprezentantką Polski została Viki Gabor z piosenką "Superhero". Czy ma szanse na zwycięstwo? Podobno bardzo duże, ale wszystko w rękach widzów i jurorów.

ycipk-1gt12e

Eurowizja Junior 2019: jurorzy z Polski

Nie tylko widzowie oddają swoje głosy na reprezentantów poszczególnych 19 krajów. Jurorzy także oceniają zmagania uczestników. Każdy kraj wystawia pięć osób – trzy z branży muzycznej oraz dwoje dzieci.

W polskim jury Eurowizji Junior zasiadają Piotr Kupicha z zespołu Feel, Kasia Moś oraz jej brat Michał związany z branżą muzyczną. Do nich dołączyły dziecięce gwiazdy: Anika Dąbrowska i Paweł Szymański.

ycipk-1gt12e

Jurorzy ze wszystkich krajów wybrali swoich kandydatów w sobotę 23 listopada, jednak na razie wyniki nie zostały podane.

Eurowizja Junior 2019: głosowanie

Na swoich ulubieńców głosują również widzowie pod tym linkiem. Po przesłuchaniu skrótów wszystkich występów można wybrać od trzech do pięciu ulubionych wokalistów. Inaczej niż w konkursie dla dorosłych tutaj mamy szansę zagłosować na Viki Gabor.

ycipk-1gt12e

Głosowanie online w Eurowizji Junior trwa do 16:00 w niedzielę 24 listopada. Po zakończeniu występów na żywo będziemy również mieli 15 minut na oddanie głosu.

Eurowizja Junior 2019: kiedy i gdzie oglądać?

Finał Eurowizji Junior 2019 odbywający się w Gliwicach będzie transmitowany w niedzielę 24 listopada o godz. 16:00 na TVP1 oraz TVP Polonia. Można go również obejrzeć na vod.tvp.pl.

ycipk-1gt12e

Finał poprowadzą zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 Roksana Węgiel, tancerka Ida Nowakowska oraz prezenter telewizyjny oraz dziennikarz Aleksander Sikora.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1gt12e

ycipk-1gt12e
ycipk-1gt12e