Trwa ładowanie...
d3w6lrc

Eurowizja 2020 odwołana. Zamiast tego Eurovision Song Celebration 2020

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że Eurowizja 2020 zostaje odwołana. Zamiast tego będzie można oglądać na YouTubie Eurovision Song Celebration 2020.
Share
Eurowizja 2020 odbędzie się online
Eurowizja 2020 odbędzie się onlineŹródło: fot. East News
d3w6lrc

Maj to wyjątkowy miesiąc dla wszystkich fanów Eurowizji. Niestety, przez pandemię koronawirusa, tegoroczny festiwal nie odbędzie się w klasycznym wydaniu. Pojawiła się jednak alternatywa dla wielbicieli muzyki i reprezentantów poszczególnych krajów.

Alicja Szemplińska miała w tym roku walczyć o podium dla Polski. Artystka wygrała "The Voice of Poland", a później eliminacje w programie "Szansa na sukces". Już za kilkanaście dni miała zaśpiewać na scenie przed wielomilionową, międzynarodową publicznością.

ZOBACZ: Alicja Szemplińska: " Jest mi bardzo przykro, że Eurowizja została odwołana"

Okazuje się, że nic straconego. W odpowiedzi na odwołanie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, YouTube wraz Europejską Unią Nadawców (EBU) mają przyjemność zaprosić na "Eurovision Song Celebration 2020".

d3w6lrc

Przeczytaj: Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji

W ramach tego wydarzenia będzie można posłuchać online wszystkich 41 piosenek, które miały pojawić się na konkursie Eurowizji 2020. Dodatkowo twórcy kanału na YouTube przygotowali dla fanów festiwalu materiały bonusowe takie jak nagrane wywiady z artystami, czy filmiki.

Transmisja online będzie dostępna na kanale Eurovision Song Contest. Premiera części pierwszej już we wtorek, 12 maja o 21:00, a części drugiej w czwartek, 14 maja o 21:00.

d3w6lrc

Podziel się opinią

Share
d3w6lrc
d3w6lrc