Trwa ładowanie...

Występ Polki na Eurowizji 2020 przeszedł bez echa. Rodacy odpuścili kibicowanie

Alicja Szemplińska reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji 2020. Niestety, mało kto zachwycił się naszą wokalistką. Jej występ został niemal niezauważony.

Share
Występ Polki na Eurowizji 2020 przeszedł bez echa. Rodacy odpuścili kibicowanie
Źródło: YouTube
d3k4vrh

Konkurs Piosenki Eurowizji miał odbyć się 12, 14 i 16 maja 2020 r. w Rotterdamie pod hasłem przewodnim "Open Up!". Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa impreza została odwołana w takiej wersji, jaką znamy od 1956 r. Zamiast ogromnego widowiska realizowanego na żywo, organizatorzy przygotowali alternatywę dla zagorzałych fanów. Zakwalifikowanych do konkursu piosenek posłuchać można było na YouTube podczas wydarzenia Eurovision Song Celebration.

ZOBACZ WIDEO: Alicja Szemplińska: "Jest mi bardzo przykro, że Eurowizja została odwołana"

W tym roku Polskę reprezentowała Alicja Szemplińska z utworem "Empires". Artystka ma na koncie zwycięstwo w "The Voice of Poland", a później eliminacje w programie "Szansa na sukces". Niestety, "występ" (a dokładniej pokazany teledysk) Polki wśród naszych rodaków przeszedł właściwie bez echa. Na próżno szukać rozemocjonowanych komentarzy na profilach Eurowizji i samej artystki w mediach społecznościowych i na YouTube. Ba! Niemal nikt nie wspomina o tym, że Alicja w ogóle pojawiła się na scenie.

d3k4vrh

Co ciekawe, jedynie niewielka grupka zagorzałych fanów konkursu z zagranicy doceniła Szemplińską i widziałaby ją w finałowej dziesiątce. A wy, oglądaliście tegoroczną Eurowizję?

YouTube
Źródło: YouTube
YouTube
Źródło: YouTube
d3k4vrh

Podziel się opinią

Share
d3k4vrh
d3k4vrh