Występ Polki na Eurowizji 2020 przeszedł bez echa. Rodacy odpuścili kibicowanie

Występ Polki na Eurowizji 2020 przeszedł bez echa. Rodacy odpuścili kibicowanie
Źródło zdjęć: © YouTube

15.05.2020 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Szemplińska reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji 2020. Niestety, mało kto zachwycił się naszą wokalistką. Jej występ został niemal niezauważony.

Konkurs Piosenki Eurowizji miał odbyć się 12, 14 i 16 maja 2020 r. w Rotterdamie pod hasłem przewodnim "Open Up!". Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa impreza została odwołana w takiej wersji, jaką znamy od 1956 r. Zamiast ogromnego widowiska realizowanego na żywo, organizatorzy przygotowali alternatywę dla zagorzałych fanów. Zakwalifikowanych do konkursu piosenek posłuchać można było na YouTube podczas wydarzenia Eurovision Song Celebration.

W tym roku Polskę reprezentowała Alicja Szemplińska z utworem "Empires". Artystka ma na koncie zwycięstwo w "The Voice of Poland", a później eliminacje w programie "Szansa na sukces". Niestety, "występ" (a dokładniej pokazany teledysk) Polki wśród naszych rodaków przeszedł właściwie bez echa. Na próżno szukać rozemocjonowanych komentarzy na profilach Eurowizji i samej artystki w mediach społecznościowych i na YouTube. Ba! Niemal nikt nie wspomina o tym, że Alicja w ogóle pojawiła się na scenie.

Co ciekawe, jedynie niewielka grupka zagorzałych fanów konkursu z zagranicy doceniła Szemplińską i widziałaby ją w finałowej dziesiątce. A wy, oglądaliście tegoroczną Eurowizję?

Obraz
© YouTube
Obraz
© YouTube
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)
Zobacz także