Trwa ładowanie...

Eurowizja 2017 - Kasia Moś w finale. Jak głosować na Polskę?

Przed nami wielki finałowy koncert Eurowizji 2017. W tym roku Polskę reprezentuje Kasia Moś z utworem "Flashlight". Jak na nią głosować?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Eurowizja 2017 - Kasia Moś w finale. Jak głosować na Polskę?Źródło: ONS.pl
d12kpe0
d12kpe0

Dwudziestu sześciu artystów stanie w sobotę 13 maja do walki o zwycięstwo w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. Na scenie Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego w Kijowie zaprezentuje się m.in. Kasia Moś, która jak burza przebrnęła przez półfinał i zdołała zakwalifikować się do ostatniego etapu imprezy. Choć bukmacherzy nie dają naszej reprezentantce zbyt dużych szans na zwycięstwo, widzowie z Polski powinni do samego końca wierzyć, że urodzona w Rudzie Śląskiej piosenkarka okaże się czarnym koniem konkursu. Oprócz wsparcia duchowego zgromadzonych przed telewizorami fanów, Kasi Moś przydadzą się również ich głosy. Jak głosować na Polskę podczas Eurowizji 2017?

Eurowizja 2017 - zasady głosowania

Ogólne zasady głosowania podczas finału Eurowizji 2017 są podobne do tych, jakie obowiązywały przed rokiem. Zwycięzcę konkursu wybierają telewidzowie za pomocą SMS-ów oraz jurorzy wybrani w poszczególnych krajach. Mieszkańcy Polski nie mają możliwości oddania głosu na Kasię Moś. Mogą to jednak zrobić nasi rodacy przebywający za granicą. Warto zatem namówić rodzinę i znajomych mieszkających poza Polską na głosowanie na naszą reprezentantkę. W tym roku w składzie polskiego jury zasiądą muzyk i dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia Piotr Iwicki, kompozytor Grzegorz Urban, autor tekstów piosenek Marek Dutkiewicz oraz piosenkarki Magdalena Steczkowska i Magdalena Tul.

Eurowizja 2017 - gdzie obejrzeć?

Finałowy koncert Eurowizji 2017 pokaże na żywo Telewizja Polska. Transmisja rozpocznie się punktualnie o godzinie 21:00 na antenie TVP1 oraz TVP Polonia. Będzie również możliwość śledzenia imprezy w internecie na eurowizja.tvp.pl. Powtórki koncertu zaplanowano na 14 maja o 14:55 na TVP HD i 20:40 na antenie TVP Rozrywka.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d12kpe0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12kpe0