Trwa ładowanie...
d2xki16

Europa da się lubić

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Europa da się lubić" to rozrywkowy program, który wprowadził Polaków do wspólnej Europy. Jego emisja zaczęła się niedługo przed akcesją Polski do Unii. Gospodyni show - Monika Richardson przy udziale zaproszonych Europejczyków skutecznie obalała liczne stereotypy na temat poszczególnych narodów i skutecznie promowała różnorodne bogactwo kulturowe Starego Kontynentu.

Program "Europa da się lubić" był obecny na antenie telewizyjnej Dwójki przez pięć lat. Produkcja show trwała od 2003 do 2008 roku. Podczas ponad stu czterdziestu odcinków show telewizyjne studio gościło wielu reprezentantów państw Europy, którzy najczęściej mieli polskie korzenie i od lat byli związani z naszym krajem. W poszczególnych odcinkach "Europa da się lubić" uczestnicy mierzyli się z innym tematem. W pozytywnej, otwartej atmosferze Europejczycy i gość specjalny odcinka wymieniali się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat poszczególnych zagadnień. Wspólnie szukano nie tylko podobieństw w podejściu do wielu kwestii, ale i różnic, które czynią dany naród oryginalnym.

Tak ogromna popularność show nie byłaby jednak możliwa gdyby nie fenomenalni uczestnicy. Do programu zaproszono najciekawsze, pełne humoru osobowości, które szybko zdobyły sympatię widzów. Za sprawą programu i idącej z nim w parze popularności wielu z jego uczestników wkrótce zrobiło telewizyjną karierę.

Do najpopularniejszych osób, które wypromował program "Europa da się lubić" należą: Kevin Aiston, Paolo Cozza, Elisabeth Duda, Toni Hyyryläinen, Martina Karlová, Conrado Moreno, Steffen Möller, Dmitrij Strelnikoff, Steve Terret, Theofilos Vafidis czy Vito Casetti.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xki16
d2xki16
d2xki16