Trwa ładowanie...
19-08-2009 15:43

"ER" i "Chirurdzy" - nowe sezony w polskiej telewizji

Share
"ER" i "Chirurdzy" - nowe sezony w polskiej telewizjiŹródło: ABC Network
d3xql9q

Od września 2009 roku Telewizja Polsat na swojej antenie rozpocznie emisję nowych sezonów popularnych w Polsce seriali o tematyce medycznej - "Ostry dyżur" oraz "Chirurdzy" - informują media2.pl.

Serial "Ostry dyżur" przedstawia pełną napięcia i zaangażowania, obfitującą w dramatyczne sytuacje pracę lekarzy i personelu medycznego na izbie przyjęć Szpitala Okręgowego w Chicago, gdzie dosłownie ułamki sekund dzielą życie od śmierci. W najnowszym, 13. sezonie "Ostrego dyżuru" widzowie będą śledzić dalsze losy lekarzy, których dobrze znają. Pojawią się jednak nowe gwiazdy - do obsady pierwszoplanowej dołączy John Stamos jako dr Tony Gates, który wcześniej dał się poznać jako sanitariusz, uparcie flirtującego z Neelą, teraz już jako poważny student medycyny odbywa praktykę w szpitalu. Gościnnie (w kilku odcinkach) wystąpi Forest Whitaker, z kolei Stanley Tucci dołączy do obsady "Ostrego dyżuru" jako dr Kevin Moretti i za tę rolę był nominowany do nagrody Emmy 2008.

We wrześniu w Polsacie także premiera czwartego sezonu "Chirurdzy". Na oddział chirurgii Grace Hospital w Seattle powracają jego główni bohaterowie: Meredith Grey (Ellen Pompeo), Cristina Yang (Sandra Oh), Izzie Stevens (Katherine Heigl) i Alex Karev (Justin Chambers) jako nowi rezydenci. Widzowie poznają ich nowe obowiązki i nowe postacie w ich życiu.

d3xql9q

To ich pierwszy dzień samodzielnej pracy, ale nawet oni nie lubią zmian, te będą jednak inspirujące. Teraz to Meredith, Cristina, Izzie i Alex są mentorami i ich młodsi koledzy i koleżanki dowiedzą się, że staż w tym szpitalu bardziej przypomina... szkolenie rekrutów piechoty morskiej. Ich przyjaciel, George (T.R. Knight) jest zdruzgotany, bo musi powtarzać wszystko od początku. W grupie stażystów jest też Lexie Grey (w tej roli do obsady pierwszoplanowej „Chirurgów” dołącza Chyler Leigh), która dołącza do obsady pierwszoplanowej „Chirurgów”.

13 sezon serialu "Ostry dyżur" w Telewizji Polsat od poniedziałku do piątku o godzinie 14.45 (od 31 sierpnia 2009 roku). 4 sezon serialu "Chirurdzy" w Polsacie w soboty o godz. 15.45 po dwa docinki (od 5 września 2009 roku).

d3xql9q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xql9q
d3xql9q