Trwa ładowanie...

Zapendowska ma poważne problemy. "Nic nie da się zrobić"

O problemach Elżbiety Zapendowskiej wiadomo od dawna. Jurorka "Must Be The Music" nie ukrywała, że nie jest najlepiej z jej zdrowiem. Często żartowała ze swojego wzroku, co robi i teraz, gdy sytuacja wydaje się poważniejsza niż wcześniej.

Share
Zapendowska ma poważne problemy. "Nic nie da się zrobić"Źródło: ONS
d4er2du

Elżbieta Zapendowska jest wszystkim dobrze znana z ciętych ripost. Była w programie "Must Be The Music: Tylko Muzyka". Program zakończył się w 2016 roku, 11. edycją. Zapendowska uczestniczyła także w reaktywowanym przez Polsat "Idolu". Miała wątpliwości, czy da radę pracować na planie show, bo jej wzrok pogarszał się. Komentowała to, żartowała. A jak sytuacja wygląda teraz? Niestety, pojawiły się martwiące doniesienia.

Elżbieta Zapendowska udzieliła komentarza dziennikarzom "Twojego imperium". Nie owijała w bawełnę.

Zobacz: Zapendowska o Idolu: "Miałam wątpliwości, czy dam sobie radę z moim wzrokiem"

"Twoje imperium" także nie zostawia jeńców. Piszą wprost: "Jurorka na jedno oko już nie widzi i musi liczyć się z tym, że zaawansowana krótkowzroczność, jaskra i zaćma sprawią, że w niedalekiej przyszłości będzie niewidoma".

d4er2du

Zapendowska przyznaje, że problemy ze wzrokiem ma od 6. roku życia. Dziś jest już po siedemdziesiątce, więc przyzwyczaiła się do myśli, że nie będzie już lepiej widzieć. Pogodziła się z faktami, ale to nie znaczy, że zamknęła się w czterech ścianach.

- Cały czas jeżdżę na warsztaty, prowadzę grupę dorosłych ludzi w domu kultury. I jestem w miarę szczęśliwa - czytamy w tygodniku.

Zapytano ją, czy są jakieś szanse na to, by jeszcze uratować jej wzrok. Padło nawet pytanie o internetową zbiórkę, co skomentowała, że zbiórka mogłaby być tylko na trumnę.

- Nie można mi pomóc, mam genetyczną wadę wzroku, nic nie da się zrobić. Nie łudzę się. Szkoda pieniędzy, zachodu i w ogóle wszystkiego - mówi Zapendowska.

d4er2du

Ekspertka ostatnio przyznała, że najważniejsze jest poczucie humoru i "robienie z siebie jaj", podchodzenie do życia na wesoło. Przyznacie jej rację?

d4er2du
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4er2du
d4er2du