Trwa ładowanie...
d1rapml

Zapendowska ma poważne problemy. "Nic nie da się zrobić"

O problemach Elżbiety Zapendowskiej wiadomo od dawna. Jurorka "Must Be The Music" nie ukrywała, że nie jest najlepiej z jej zdrowiem. Często żartowała ze swojego wzroku, co robi i teraz, gdy sytuacja wydaje się poważniejsza niż wcześniej.
Share
Elżbieta Zapendowska ma problemy ze wzrokiem od dziecka. Jest tylko gorzej
Elżbieta Zapendowska ma problemy ze wzrokiem od dziecka. Jest tylko gorzejŹródło: ONS
d1rapml

Elżbieta Zapendowska jest wszystkim dobrze znana z ciętych ripost. Była w programie "Must Be The Music: Tylko Muzyka". Program zakończył się w 2016 roku, 11. edycją. Zapendowska uczestniczyła także w reaktywowanym przez Polsat "Idolu". Miała wątpliwości, czy da radę pracować na planie show, bo jej wzrok pogarszał się. Komentowała to, żartowała. A jak sytuacja wygląda teraz? Niestety, pojawiły się martwiące doniesienia.

Elżbieta Zapendowska udzieliła komentarza dziennikarzom "Twojego imperium". Nie owijała w bawełnę.

Zobacz: Zapendowska o Idolu: "Miałam wątpliwości, czy dam sobie radę z moim wzrokiem"

"Twoje imperium" także nie zostawia jeńców. Piszą wprost: "Jurorka na jedno oko już nie widzi i musi liczyć się z tym, że zaawansowana krótkowzroczność, jaskra i zaćma sprawią, że w niedalekiej przyszłości będzie niewidoma".

d1rapml

Zapendowska przyznaje, że problemy ze wzrokiem ma od 6. roku życia. Dziś jest już po siedemdziesiątce, więc przyzwyczaiła się do myśli, że nie będzie już lepiej widzieć. Pogodziła się z faktami, ale to nie znaczy, że zamknęła się w czterech ścianach.

- Cały czas jeżdżę na warsztaty, prowadzę grupę dorosłych ludzi w domu kultury. I jestem w miarę szczęśliwa - czytamy w tygodniku.

Zapytano ją, czy są jakieś szanse na to, by jeszcze uratować jej wzrok. Padło nawet pytanie o internetową zbiórkę, co skomentowała, że zbiórka mogłaby być tylko na trumnę.

- Nie można mi pomóc, mam genetyczną wadę wzroku, nic nie da się zrobić. Nie łudzę się. Szkoda pieniędzy, zachodu i w ogóle wszystkiego - mówi Zapendowska.

d1rapml

Ekspertka ostatnio przyznała, że najważniejsze jest poczucie humoru i "robienie z siebie jaj", podchodzenie do życia na wesoło. Przyznacie jej rację?

d1rapml

Podziel się opinią

Share
d1rapml
d1rapml