Trwa ładowanie...

Elizabeth Banks wyreżyseruje nowe ''Aniołki Charliego''

Elizabeth Banks wyreżyseruje nowe ''Aniołki Charliego''
db5saoh
db5saoh

Sony po raz kolejny wskrzesi serię o "Aniołkach Charliego", tym razem za kamerą stanie Elizabeth Banks

Elizabeth Banks nie tylko wyreżyseruje, ale także wyprodukuje nową opowieść o atrakcyjnych paniach detektyw. Przy filmie będzie pracował także mąż Banks, producent Max Handelman. Obecnie trwają poszukiwania scenarzysty nowego filmu.

"Aniołki Charliego" to wielki telewizyjny hit z lat siedemdziesiątych - serial o trzech paniach detektyw pracujących na zlecenie tajemniczego Charliego. W słynne Aniołki wcieliły się wówczas Farrah Fawcett, Kate Jackson i Jaclyn Smith.

Serial został przeniesiony po raz pierwszy na ekran kinowy w 2000 roku. Wtedy to w główne role wcieliły się Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu. Sequel filmu "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" (2003) został źle przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytykę, co spowodowało zakończenie kinowej serii.

db5saoh

W 20011 roku "Aniołki" powróciły na chwilę w postaci nowego serialu telewizyjnego, który został jednak zdjęty z anteny już po czterech odcinkach.

Banks, która jest znana dzięki swoim komediowym i dramatycznym rolom, okazała się także świetna we wspieraniu projektów o tematyce kobiecej. Jej debiut reżyserski to "Pitch Perfect 2" - film, który przy 30 milionowym budżecie w ciągu pierwszego weekendu przyniósł w USA zyski w wysokości 70 milionów, czyniąc tym samym Banks drugą w historii kobietą-reżyserką, której udało się otworzyć film z takim wynikiem.

Elizabeth Banks będziemy mogli niebawem oglądać w ostatniej części serii "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2", która trafi do polskich kin 20 listopada.

db5saoh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db5saoh