Trwa ładowanie...

"Elif" odc. 25: Arzu w opałach. Kobieta znów spróbuje zabić główną bohaterkę

Dramatyczne sceny rozegrają się w najnowszym odcinku serialu "Elif". Arzu kolejny raz dokona zamachu na życie dziewczynki.

"Elif" odc. 25: Arzu w opałach. Kobieta znów spróbuje zabić główną bohaterkęŹródło: Youtube.com
d2psp3q
d2psp3q

Widzowie serialu "Elif" przeżyją po raz kolejny chwile grozy. Ostatnio tytułowa bohaterka została zepchnięta ze skały przez okrutną Arzu, która próbuje zawłaszczyć tylko dla siebie uczucia Kenana. Zamach na życie dziewczynki okazał się jednak nieskuteczny. Dziecko w krytycznym stanie trafiło do szpitala. Lekarze ze wszelkich sił starali się uratować Elif, ale ich wysiłek może pójść na próżno. Wszystko za sprawą Arzu, która postanowi dokończyć swoje dzieło i zabić główną bohaterkę. Co jeszcze wydarzy się w 25. odsłonie tureckiego hitu? Zobaczcie naszą krótką zapowiedź.

"Elif" odc. 25 - streszczenie poprzedniego epizodu

Po upadku ze skały Elif straciła przytomność. Ranną bohaterkę znalazła Melih. Kenan natychmiast przewiózł dziecko do szpitala. Lekarze ocenili stan Elif jako krytyczny. Medycy od razu rozpoczęli walkę o życie dziewczynki. W innym wątku Veysel, Murat oraz Erkut zdecydowali się otworzyć własną myjnię samochodową.

"Elif" odc. 25 - Arzu nie da za wygraną

Ajsze i Melek będą czuwać przy nieprzytomnej dziewczynce. Lekarze wciąż będą walczyć o jej życie. Stan Elif nie ulegnie jednak poprawie, co zaniepokoi Kenana. Z kolei Arzu zostanie przesłuchana przez śledczych, którzy spróbują ustalić okoliczności nieszczęśliwego wypadku. Wystraszona kobieta postanowi pozbyć się jedynego świadka zdarzenia. W tym celu pojedzie do szpitala, by zabić ranną Elif.

"Elif" odc. 25 - godziny emisji

Kolejna odsłona serialu "Elif" zostanie wyemitowana w piątek 9 czerwca o godzinie 14:00 na antenie telewizyjnej Jedynki. Powtórkę zaplanowano na poniedziałek o 8:40.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2psp3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2psp3q