Trwa ładowanie...

Tego jeszcze nie grali. Państwowa spółka naprawdę to pokazuje

Tłumaczenie wysokich cen na stacjach benzynowych wojną w Ukrainie jest częścią kampanii reklamowej, którą od jakiegoś czasu można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. PKN Orlen zlecił też nagranie filmiku reklamowego, który imituje rozmowę z ekspertem w studiu telewizyjnym.

Share
Dr Adam Czyżewski wystąpił w reklamie PKN OrlenDr Adam Czyżewski wystąpił w reklamie PKN OrlenŹródło: Materiały prasowe
d3rms10

- Dzień dobry. Rozmawiamy dzisiaj o cenach paliw. Czy wzrost cen jest związany z wojną w Ukrainie? - mówi aktor w reklamie, udający gospodarza programu telewizyjnego.

- Zdecydowanie tak. Świat i Polska ograniczają zakupy ropy naftowej i paliw z Rosji, co powoduje wzrost ich cen – odpowiada mu dr Adam Czyżewski, główny ekonomista w PKN Orlen.

Czyżewski zwrócił uwagę, że "paliwa drożeją w całej Unii Europejskiej, odczuwają to wszyscy, niezależnie, gdzie mieszkają". I na koniec podkreślił, że "mimo to ceny paliw w Polsce należą do jednych z najniższych w Europie".

Wpływ wojny na ceny paliw w Polsce:

Główny ekonomista PKN Orlen pracuje w koncernie od prawie 15 lat. Wcześniej był przez 6 lat dyrektorem w Narodowym Banku Polskim.

d3rms10

Trwająca pół minuty reklama jest częścią kampanii informacyjnej, która ma dotrzeć do Polaków za pośrednictwem różnych mediów. Rzeczona reklama do końca sierpnia będzie emitowana nie tylko na kanałach TVP, ale także na antenie Polsatu i grupy TVN.

- W kampanii zwracamy szczególną uwagę na to, że to w Polsce, dzięki skutecznym działaniom rządu i PKN Orlen, ceny paliw niezmiennie od wielu tygodni należą do najniższych w Unii Europejskiej, a ich sprzedaż na polskim rynku ma niewielki udział w zyskach PKN Orlen - tłumaczy przedstawiciel rządowego koncernu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3rms10
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3rms10
d3rms10