Trwa ładowanie...

Ekipa "Pytanie na śniadanie" w żałobie. "Po ludzku serce pęka"

Wśród ofiar pandemii koronawirusa znalazła się pani Kasia - wieloletnia członkini ekipy "Pytanie na śniadanie", która odpowiadała za stroje prezenterów. Tomasz Wolny żegna ją w poruszającym wpisie.

Tomasz Wolny żegna koleżankę z "Pytania na śniadanie"Tomasz Wolny żegna koleżankę z "Pytania na śniadanie"Źródło: AKPA
d3opp5x
d3opp5x

O śmierci Katarzyny jako pierwszy poinformował Tomasz Kammel. Prezenter pokazał zdjęcie zrobione w punkcie szczepień w trakcie przyjmowania pierwszej dawki. Krótko wyjaśnił, dlaczego nie miał wątpliwości, by się zaszczepić: "Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie, która zmarła na #covid - zaszczepiłem się".

Katarzyna Papiernik miała zaledwie 53 lata. Ciężko chorowała na Covid-19. - Była to jedna z najskromniejszych osób, z jakimi przyszło nam pracować - mówił 29 kwietnia na antenie telewizyjnej Dwójki Tomasz Kammel i dodał, że redakcja nie może sobie wyobrazić pracy w studiu bez Katarzyny.

Zobacz: Zagraniczne gwiazdy się zaszczepiły. Nie miały wątpliwości

O Katarzynie napisał Tomasz Wolny, publikując fragment specjalnego materiału, który pokazano na antenie.

d3opp5x

"Wciąż nie wierzę... Nie wierze, bo po prostu nie sposób uwierzyć w to, że wchodzisz do naszej garderoby, w której witała Cię Kasia... i już nigdy się tu nie spotkamy, nigdy nie zobaczymy..." - zaczął.

Wolny napisał, jak ważną osobą była dla nich. "Kiedy wpadasz do @pytanienasniadanie o świcie, to niezależnie od pory roku zawsze jesteś zmarznięty i mocno przetrącony przez tę porę dnia, ale tu witała cię Kasia, tym radosnym: 'Dzień dobry kochany' i od razu robiło się ciepło, przytulanie, tak rodzinnie... Czas przeszły z trudem przechodzi przez gardło. Kasia była dla nas uosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody. Zawsze pomocna, staranna, opiekuńcza...".

"Widocznie w tej niebiańskiej garderobie, potrzebny był kolejny Anioł... I choć po ludzku z całego serca w to wierzymy i o to się modlimy... to łącząc się z Jej wspaniałą rodziną w bólu... po ludzku serce pęka i bardzo nasza Kasiu będzie nam Ciebie brakować..." - dodał na koniec.

Od początku pandemii w Polsce zmarły 66 533 osoby.

d3opp5x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3opp5x