Trwa ładowanie...
na dobre i na złe

Ekipa "Na dobre i na złe" balowała w Amsterdamie

Share
Ekipa "Na dobre i na złe" balowała w Amsterdamie
Źródło: AKPA
d2tslam

Ostatnio zdjęcia do serialu "Na dobre i na złe" kręcone były w Holandii. Ekipa po raz pierwszy wyjechała za granicę Polski.

Do Amsterdamu uda się siostra Bożenka oraz Ruud, który w swoim rodzinnym kraju zaplanuje oświadczyny i ekspresowy ślub z Bożenką. Przyszła żona lekarza zapozna się z rodzicami Ruuda, którzy bardzo szybko okażą się być ludźmi otwartymi i bezproblemowymi.

d2tslam

Wiadomym jest, że siostra Bożenka miała problemy z alkoholem i gdy podczas posiłku odmówi napicia się wina, wszyscy złożą jej gratulacje z powodu zwalczenia nałogu. Nie objedzie się jednak bez stresujących sytuacji. Pielęgniarka będzie zazdrosna o to, że ukochany kontaktuje się z anestozjolożką Iwoną. Ale bardzo szybko okaże się, że nie ma być o co zazdrosnym.

Ruud poprosi siostrę Bożenkę o rękę. Po nich zaoferuje jej rejs motorówką po amsterdamskich kanałach i spacer po targu. Dostanie też prezenty: od ojca Van Graffa nowy rower, natomiast od mamy idealny bukiet kwiatów. Ale to jeszcze nie wszystko.

Kulminacją będzie informacja, że pobierają się za 10 minut. Jak Bożenka zareaguje na taką propozycję? Czy to nie będzie dla niej zbyt szybko? O tym będziemy się mogli przekonać w kolejnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

Zobacz także:

d2tslam

[

TE AKTORKI SYPIAJĄ Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ" ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

CICHOPEK WOZI DZIECKO DO PRACY ]( /gid,5655,img,214962,fototemat.html )
[

TO MAŁGOSIA SOCHA MIAŁA GRAĆ BRZYDULĘ ULĘ ]( /gid,5662,img,215027,sid,27504,fototemat.html )
[

NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANE FILMY 2010 ]( http://film.wp.pl/najbardziej-oczekiwane-filmowe-premiery-2010-roku-6025284923277953g )

d2tslam

Podziel się opinią

Share
d2tslam
d2tslam