Trwa ładowanie...

Edyta Herbuś za Michała Malitowskiego? Plotkuje się, że będzie jurorką "Tańca z gwiazdami"

Michał Malitowski, choć oficjalnie wciąż znajduje się w składzie jury "Tańca z gwiazdami", nie oceniał jeszcze uczestników najnowszej edycji. Mówi się, że Herbuś zajmie miejsce Malitowskiego przy sędziowskim stole.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Herbuś za Michała Malitowskiego? Plotkuje się, że będzie jurorką "Tańca z gwiazdami"Źródło: ONS.pl
d2mu0r6

Michał Malitowski nabawił się pierwszej w swoim życiu tak poważnej kontuzji. Tancerz w oświadczeniu, które wydał kilka dni temu, nie zdradził, co się stało. Zapewnił jednak, że teraz najważniejsze jest dla niego własne zdrowie. A to oznacza, że zobowiązania wobec show "Taniec z gwiazdami" przechodzą na drugi plan. Póki co jurorzy przyznają punkty w pomniejszonym składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan. Czy to się zmieni i do trójki sędziów dołączy kolejny?

Iwona Pavlović o Justynie Żyle: "w nosie mam jej życie prywatne"

"Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii" - napisał Malitowski na swoim facebookowym profilu. Utytułowany tancerz zaznaczył, że z pracy rezygnuje, ale oficjalnie wciąż nie wiadomo co dalej z jurorami w programie.

Według plotek miejsce Malitowskiego może zająć Edyta Herbuś. Tancerka i aktorka ma doświadczenie związane z występami w "Tańcu z gwiazdami". Jako trenerka brała udział w pierwszych edycjach show w 2005 i 2006 r. Dzięki talentowi, ambicji i urodzie udało jej się wykorzystać szansę na karierę w show-biznesie. Herbuś zaczęła pojawiać się w innych programach, grać w serialach - wkrótce z trenerki sama przeistoczyła się w gwiazdę. Była też sędzią w produkcjach "Królowie Densfloru" i "World of Dance".

d2mu0r6

14 lat od debiutu na parkiecie "Tańca z gwiazdami" mogłaby zostać jurorką programu. Na pewno by się sprawdziła, bo nie dość, że zna się na tańcu, to jeszcze świetnie wypada na wizji. Co wy na to? Póki co Herbuś nie skomentowała doniesień.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mu0r6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mu0r6
d2mu0r6