Edyta Górniak wkręciła syna do TVN. Sprytnie!

Edyta Górniak wkręciła syna do TVN. Sprytnie!
Źródło zdjęć: © AKPA
Basia Żelazko

28.08.2019 07:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Diwa będzie jedną z gwiazd ramówki stacji. Teraz okazuje się, że ma głowę na karku i zawczasu zadbała o to, by dla jej szesnastoletniego syna Allana też znalazło się zajęcie...

Edyta Górniak znów zagości na ekranach w programie rozrywkowym. Biorąc udział w "Agencie", zdobyła sporą sympatię widzów, a i sama przekonała się do formuły reality-show. Teraz nie będzie z nikim rywalizować, ale grać główną rolę. Najciekawsze w nim jest to, że wiele zadań będzie wykonywać w programie praktycznie pierwszy raz.

Oczywiście chodzi o pomysł Edwarda Miszczaka: Górniak ma uczyć się jazdy i zdać egzamin pod okiem kamer. Pomysł o tyle ciekawy, że osobowość diwy dla nikogo nie jest tajemnicą. Zderzenie jej charakteru z szarą i niełatwą rzeczywistością kursanta może dać wręcz wybuchowy efekt. Szkoda tylko, że sam program zapowiada się na kalkę projektu z Dodą sprzed wielu lat.

– Ten program zrodził się, jak rozmawialiśmy z Edytą o Sopocie. Ona mi powiedziała: "Wiesz, ale ja nie mam prawa jazdy”, ja do niej: "To może coś z tym zrobimy?”. I tak w rozmowie wymyśliliśmy, żeby zrobić naukę jazdy. Sam nie wierzyłem, że to się uda, ale Edyta wróciła do pomysłu – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem.

Teraz się okazuje, że w programie znajdzie się również jej szesnastoletni syn Allan. Ma zdawać prawo jazdy na motocykl.

To będzie debiut nastolatka w tv. Okaże się, czy show-biznes spodoba mu się na tyle, by w nim zostać na dłużej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także