Trwa ładowanie...

Edyta Górniak w "Dzień Dobry TVN". Razem z Rusin żartowały z Dody

Edyta Górniak była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o udziale w programie "Agent". Nie zabrakło dwuznacznych żartów.

Edyta Górniak w "Dzień Dobry TVN". Razem z Rusin żartowały z DodyŹródło: East News
d3vg3em
d3vg3em

Edyta Górniak odpadła w drugim odcinku "Agenta". Fani nie byli zadowoleni z tego powodu. Internauci doszukiwali się w tym czegoś większego i sugerowali TVN-owi manipulację. Podobno wokalistka od początku wiedziała, że odpadnie akurat w tym odcinku, bo później miała zaplanowane koncerty. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" Edyta Górniak opowiedziała o niesamowitej przygodzie, którą przeżyła w show. Przyznała również, że początkowo wiele razy odmówiła stacji.

ZOBACZ: Górniak promuje "Agenta": "Edyta znów pojawiła się na polskich salonach"

- Cieszę się, że stacja nie pozwoliła mi odmówić, bo naprawdę przeżyłam fajną przygodę. A tych odmów było kilka. (...) Nie ukrywam też, że dałam produkcji listę nazwisk, z którymi nie chciałabym współpracować przez te kilka tygodni na planie... Lista nie była długa, było tam kilka osób.

Wtedy wtrąciła się Kinga Rusin.

d3vg3em

- Tylko jedna... - zaśmiała się prowadząca.

Komentarz dziennikarki mógł odnosić się do Dody, z którą Edyta Górniak jest skonfliktowana od lat. Ostatnio nawet ostro skomentowała swój ewentualny udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", którego pomysłodawczynią była Rabczewska. Wówczas piosenkarka zasugerowała, że Doda nic się nie zmieniła i nie ukryje tego żadna szlachetna inicjatywa.

Żeby tego było mało, Edyta Górniak odniosła się również w programie na żywo do związku z Piotrem Kraśko sprzed lat. Mało kto pamięta, że tych dwoje poznało się na korytarzach Telewizji Polskiej, a między nimi zrodził się prawdziwy romans. Zakochani nawet mieszkali razem!

W "Dzień Dobry TVN" Piotr Kraśko spytał Edytę Górniak, jak zmieniła się dzięki udziałowi w programie.

d3vg3em

- Możemy się umówić na herbatę, to ci wszystko opowiem. Oczywiście, jeśli żona ci pozwoli - odpowiedziała Edyta Górniak.

Nie da się ukryć, że Karolina Ferenstein mogłaby mieć powody do zazdrości, że mąż spotyka się z byłą partnerką. Rusin próbowała rozładować atmosferę i zapytała, czy mogłaby się dołączyć.

Przypomnijmy, że związek Edyty Górniak z Piotrem Kraśko był jedyną relacją, o której wokalistka nie opowiadała w mediach. Zarówno dzienikarz, jak i piosenkarka nie opowiedzieli też o powodach rozstania.

d3vg3em
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vg3em