Trwa ładowanie...
ycipk-1v7by3

Edyta Górniak będzie robić prawo jazdy przed kamerami. Może za to zgarnąć pokaźną sumę

Edyta Górniak wyzwań się nie boi. Tym razem wystąpi w zupełnie innej roli, bo... wystąpi za kółkiem. Dzięki tej przygodzie może nie tylko zdobyć prawo jazdy, ale też nieźle zarobić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak będzie robić prawo jazdy przed kamerami. Może za to zgarnąć pokaźną sumę
(East News, Fot: East News)
ycipk-1v7by3

Edyta Górniak znów zagości na ekranach w programie rozrywkowym. Biorąc udział w "Agencie", zdobyła sporą sympatię widzów, a i sama przekonała się do formuły reality-show. Teraz nie będzie z nikim rywalizować, ale grać główną rolę. Najciekawsze w nim jest to, że wiele zadań będzie wykonywać w programie praktycznie pierwszy raz.

Najwięcej emocji w kolorowej prasie wzbudza fakt, że jednym z nich jest… zrobienie prawa jazdy. Piosenkarka bowiem dotąd nie nauczyła się jeździć samochodem. Najwyraźniej jednak uznała, że w końcu nadszedł odpowiedni moment. A program jest niewątpliwie dodatkową motywacją. Co ciekawe, nie jest pierwszą gwiazdą, która bierze udział w takim programie. Prawo jazdy przed kamerami robiła już w 2007 r... Doda. Internauci żartują, że to kopiowanie pomysłu i swojego rodzaju "powtórka z rozrywki". Czy ten sam pomysł sprawdzi się z udziałem diwy?

Zobacz wideo: Górniak nie oglądała "Agenta" z dziennikarzami. "Nie byłam na to przygotowana"

ycipk-1v7by3

Z informacji "Super Expressu" wynika, że wraz z podjętym przez piosenkarkę wyzwaniem wiążą się praktycznie same korzyści. Zdany egzamin nie tylko sprawi, że będzie mogła swobodnie sama poruszać się po ulicach, ale jeszcze nieźle na nim zarobi. Tabloid dowiedział się, że za jeden odcinek nowego show wokalistka ma podobno zarobić nawet 100 tys. zł. Zdaniem "SE" to oznacza, że honorarium za cały sezon może wynieść blisko milion zł.

Jak poradzi sobie w zupełnie nowej telewizyjnej rzeczywistości i czy uda się jej zdać egzamin na prawo jazdy? Przekonamy się już niebawem. Nowy program TVN ma trafić na antenę jesienią.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v7by3

ycipk-1v7by3
ycipk-1v7by3