Trwa ładowanie...
d4leh9x

Dziś święto. Co zobaczymy w telewizji?

Czy program telewizyjny stacji ulegnie zmianie 11 listopada? Zobaczcie, co można tego dnia zobaczyć w tv.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sprawdźcie, czy ramówki stacji telewizyjnych zmienią się z okazji święta
Sprawdźcie, czy ramówki stacji telewizyjnych zmienią się z okazji święta (ONS.pl)
d4leh9x

Często w dni świąteczne największe stacje w Polsce modyfikują nieco swój program telewizyjny. Czy przy okazji 11 listopada będzie tak samo? Czy widzowie zobaczą swoje ulubione programy? Podpowiadamy, co będzie można zobaczyć w tv.

W ciągu dnia repertuar TVP1 i TVP2 nie ulegnie modyfikacjom. Fani "Pytania na Śniadanie" będą mogli obejrzeć ulubiony, poranny program. Wieczorem w Jedynce, z okazji 11 listopada, zostanie pokazany dramat historyczny "1920. Bitwa warszawska". O 22:20 widzowie będą mogli zobaczyć komedię "Złoty środek". Z kolei na Dwójce ukażą się popularne show takie jak "Postaw na milion", a zaraz potem "The Voice of Poland". Na koniec w ramówce zaplanowane są seriale "Miasto skarbów" i "Grupa specjalna Kryzys".

A co na Polsacie? W ciągu dnia widzowie będą mieli okazję zobaczyć powtórki programów, które emitowane są w tygodniu, np. "Supermodelka Plus Size" czy "Chłopaki do wzięcia". Poza tym w programie filmy takie jak "Szeregowiec Dolot", a wieczorem film animowany "Dom". O 22:05 standardowo rozpocznie się show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

d4leh9x

TVN również nie zmienił swojej ramówki z okazji 11 listopada. Rano pojawi się nowe wydanie "Dzień Dobry TVN", a zaraz po nim powtórki "Na Wspólnej". Wieczorem z kolei widzowie obejrzą "Mam Talent", a także film "Jak stracić chłopaka w 10 dni?".

Telewizja WP zaprezentuje widzom w ciągu dnia różnego rodzaju reality-show, np. "Mały dom, wielkie możliwości" czy "Nowe życie starych domów", a także cykl "Mistrzowie kabaretu". Wieczorem z kolei zostaną wyemitowane filmy: komedia "Widzę-cię.com" oraz kryminał "Głos z przeszłości".

Na które programy czekacie najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Kabaret Skeczów Męczących: zobacz skecz o polskim kinie

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4leh9x

Podziel się opinią

Share
d4leh9x
d4leh9x