Trwa ładowanie...

Kontrowersyjny spot marki. Kim jest dziewczyna z reklamy LG?

Weronika Michalczuk zdecydowała się na udział w seksistowskiej reklamie marki LG. Czym zajmuje się na co dzień?

Kontrowersyjny spot marki. Kim jest dziewczyna z reklamy LG?Źródło: Instagram
d3bgjan

Tik Tok kojarzy się głównie ze śmiesznymi filmikami zamieszczanymi przez użytkowników. Z racji popularności platformy nie brakuje tam też reklam. Ostatnio burzę wywołał krótki filmik wyprodukowany przez markę LG.

Starszy mężczyzna robi młodej kobiecie zdjęcia z ukrycia, skupiając się na jej spódnicy i nogach. Kobieta jest oburzona i natychmiast sprawdza telefon seniora, ale nie znajduje nic podejrzanego. Mężczyzna jest zadowolony, ponieważ rzeczywiście zrobił jej zdjęcia.

W tle reklamy LG na Tik Toku możemy usłyszeć również piosenkę Gunther "Ding Dong Song", która wyraźnie jest nacechowana seksualnie. Film został usunięty z sieci.

ZOBACZ: Marina tłumaczy się z promowania kosmetyków na Instagramie

Kim jest dziewczyna występująca w reklamie LG?

W kontrowersyjnej reklamie wystąpili Sylwester Wardęga i Weronika Michalczuk. Dziewczyna ma na Tik Toku ponad 15 tys. fanów i jest bardzo aktywna na platformie.

d3bgjan

Weronika pochodzi z miejscowości Sławatycze w województwie lubelskim. Uczęszczała do liceum w Białej Podlasce, które ukończyła w 2018 r. Z jej profilu na Instagramie możemy wywnioskować, że interesuje się sztuką i uwielbia czytać książki. Sama rozwija się w kierunku artystycznym. Wielokrotnie występowała już na scenie, a w swoim rodzinnym mieście miała nawet recital.

Widzowie mogą ją też kojarzyć z programu "Piosenki z drugiej ręki" emitowanym na Polsacie, w którym zaśpiewała największe przeboje. Wcielała się m.in. w Arianę Grande.

Weronika Michalczuk jest również bardzo zaangażowana na Instagramie. Chętnie publikuje swoje zdjęcia, a także pokazuje, jak spędza wolny czas. Od 3 lat jest zakochana, a w sieci chętnie publikuje zdjęcia ze swoim partnerem.

Po emisji reklamy skontaktowaliśmy się z Weroniką Michalczuk i zapytaliśmy ją, czy wiedziała, że taki będzie wydźwięk reklamy. Niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

d3bgjan
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bgjan