Trwa ładowanie...

#dzieńdobryWP: z czego śmieją się Polacy? Potrafią zaskoczyć nawet kabareciarzy

"Mistrzowie kabaretu" to nowy cykl Telewizji WP z występami Kabaretu Moralnego Niepokoju, Jurków, Ani Mru-Mru oraz Grzegorza Halamy. Gospodarzem programu będzie Maciej Orłoś. O programie w #dzieńdobryWP opowiedział Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dmlkjuw
dmlkjuw

Z czego najbardziej lubimy się śmiać i co okazuje się hitem, gdy na scenie występuje KMN? - To obyczajówka. Relacje międzyludzkie, między mężem i żoną, ojcem i synem, zięciem i teściem czy teściową - przekonywał Borkowski. Przyznał jednak, że bywają momenty, gdy widzowie potrafią ich zaskoczyć.

Takich historii i żartów z pewnością nie zabraknie w nowym programie, który Kabaret Moralnego Niepokoju zaprezentuje w "Mistrzach Kabaretu". Przypomnijmy, że premiera show w piątek, 26 maja o 19.50. Kolejne odcinki z KMN 2 i 9 czerwca.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że oprócz występowania na scenie, Przemysław Borkowski zajmuje się... pisaniem kryminałów. Jaką historię opowiedział w najnowszej książce? Odpowiedź znajdziecie w powyższym wideo.

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dmlkjuw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmlkjuw