Seriale zagraniczne#dzieńdobryWP: jako zombie usiłował wbiec na pokład samolotu. "Niektórzy mogli pomyśleć, że spieszę się, bo kogoś zabiłem"

#dzieńdobryWP: jako zombie usiłował wbiec na pokład samolotu. "Niektórzy mogli pomyśleć, że spieszę się, bo kogoś zabiłem"

oprac. Anna Ryta

08.03.2017 13:24, aktual.: 08.03.2017 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak wyglądają kulisy kultowego serialu "The Walking Dead". Z Rossem Marquandem, gwiazdą serialu, rozmawia Piotr Grabarczyk w WP Gwiazdy.

"The Walking Dead" jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Nic więc dziwnego, że gdy tylko gwiazdy produkcji pojawiły się w Warszawie, nasi rodacy oszaleli z radości. My również postanowiliśmy skorzystać z okazji i wypytać aktorów występujących w "Żywych trupach" o kulisy serialu i o to, co czeka na widzów w kolejnych odcinkach.

- Obecny sezon jest wyjątkowo zaskakujący. Widzowie będą z zapartym tchem śledzić akcję. Tym razem Rick i reszta bohaterów będzie walczyć w stanowczy sposób, co wcześniej nie było możliwe - zdradził Ross Marquand, ekranowy Aaron.

Jeśli jesteście ciekawi, ile czasu aktor spędza na fotelu charakteryzatora i jak zareagowała obsługa lotniska, gdy Marquand jako zombie usiłował wbiec na pokład samolotu, zobaczcie powyższe wideo.

Obraz
© Telewizja WP

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych! UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Telewizja WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także