Trwa ładowanie...
Megafon.pl
16-02-2017 10:42

"Ghoul", czyli arabska odpowiedź na "The Walking Dead". Będziecie oglądać?

W przyszłym roku mają ruszyć zdjęcia do serialu "Ghoul", który zapowiadany jest jako pierwsza produkcja o zombie w arabskiej telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ghoul", czyli arabska odpowiedź na "The Walking Dead". Będziecie oglądać?Źródło: Facebook.com
dknp8gs

Za pomysł i realizację odpowiedzialny jest libański producent Georges Schouair, natomiast reżyserią zajmie się młody libański filmowiec - Rami Kodeih. Znany jest on jako twórca uznanych filmów krótkometrażowych i pełnometrażowego dokumentu "Wheels of War". Scenariusz do produkcji napisał Antoine Waked.

"Ghoul" ma składać się z ośmiu odcinków. Bohaterami będzie ośmiu mieszkańców różnych zakątków Bliskiego Wschodu, którzy mierzą się z wybuchem epidemii zombie. Wedle zamysłu, w każdym z przedstawionych arabskich krajów wirus będzie inaczej mutował. - W ten sposób chcemy odnieść się do politycznych problemów w tych państwach - komentuje Georges Schouair.

W materiałach promocyjnych twórcy przypominają, że kino gatunków, szczególnie mówiące o zombie, zawsze było nacechowane politycznie. - "Noc żywych trupów" George'a A. Romero pozwoliła nam poznać amerykańskie społeczeństwo - podkreślają twórcy, którzy nad pomysłem pracują już od trzech lat.

dknp8gs

Na polskich ekranach libańskie kino gości dość rzadko, ale niedawno popularność zyskał komediodramat "Anioł" Amina Dory. Będziecie oglądać "Ghoul"?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dknp8gs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dknp8gs