Trwa ładowanie...

#dzieńdobryPolsko: Sylwester w Telewizji WP. Jak wyglądają przygotowania do imprezy?

Sześć godzin muzyki, 11 zespołów na dwóch niezależnych scenach, imponujący pokaz ogni scenicznych i widowiskowy mapping na kamienicach - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają widzów podczas Sylwestra z WP. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

d22r12c

Sylwester Telewizji WP będzie wyjątkowy! W trakcie imprezy odbędzie się jedyny w Polsce koncert tybetańskich gongów. Co więcej, na dwóch równoległych scenach zobaczymy wykonawców takich jak Frühstück, Miloopa, Teatr Muzyczny Capitol, L.U.C'a z orkiestrą Rebel Babel, Mikromusic, Alicję Janosz i jej gości, Mesajah, Girls on Fire i Blade Loki. W trakcie przygotowań do sylwestrowej imprezy porozmawialiśmy z liderem tego ostatniego zespołu. Co kapela Blade Loki przygotowała dla fanów?

- _Blade Loki to zespół, który istnieje od 1999 roku, czyli w zasadzie niedługo będzie już 25 lat. Gramy ostro, gramy punk rocka. Rozgrzejemy ludzi dzięki temu, że jest to muzyka energiczna i dynamiczna. W zespole jest siedem osób. Poza gitarą, perkusją i basem pojawią się instrumenty klawiszowe i dente, które dodają uroku. Mamy tez bardzo charyzmatyczną wokalistkę. Zagramy nasze najnowsze kawałki i największe hity _- powiedział Tomek Hołonowicz.

Dodatkową gratką dla wszystkich użytkowników WP będzie loteria SMS, w której nagrodą jest luksusowy samochód JEEP i rewelacyjne wycieczki od wakacje.pl (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

d22r12c

Przed ekrany oraz na Rynek we Wrocławiu zapraszamy 31 grudnia już od 19:00.

WP.PL
Źródło: WP.PL
WP.PL
Źródło: WP.PL
d22r12c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22r12c