Trwa ładowanie...
20-12-2016 14:08

Sylwester w Telewizji WP. Takiej imprezy jeszcze nie było!

Dziesięć zespołów muzycznych na dwóch niezależnych scenach, imponujący pokaz ogni scenicznych i widowiskowy mapping na kamienicach - to wszystko czeka widzów podczas Sylwestra z WP. Imprezę poprowadzą: Kasia Krupa i Małgorzata Tomaszewska, a gospodyniami domówki WP będą: Kinga Kwiecień i Nikola Zbyszewska. Przed ekrany oraz na Rynek we Wrocławiu zapraszamy 31 grudnia już od 19:00.

Share
d2xay6c

_- Sylwester we Wrocławiu od lat jest jedną z najpopularniejszych w Polsce imprez. Tym bardziej cieszy nas, że miasto Wrocław zdecydowało się na rozpocząć nowy rozdział właśnie z telewizją WP. Warto zauważyć, że w zaledwie 3 tygodnie od startu, telewizja WP dołącza do grona największych nadawców od lat transmitujących koncerty sylwestrowe – Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Nie mam wątpliwości, że to będzie wspaniały Sylwester w Europejskiej Stolicy Kultury _- powiedział Wojciech Pawlak, Prezes telewizji WP.

Widzowie zobaczą naprzemiennie dwie sylwestrowe, koncertowe sceny oraz relację ze specjalnie zaaranżowanego na tę okazję studia na Wrocławskim Rynku. Wydarzenia ze stolicy Dolnego Śląska będzie można śledzić na żywo bez wychodzenia z domu, w telewizji i na stronie głównej WP.

Na scenie MÓZG, zlokalizowanej na placu Gołębim, wystąpią: Frühstück, Miloopa, Teatr Muzyczny Capitol i L.U.C z orkiestrą Rebel Babel. Natomiast SERCEM Sylwestra Wrocławskiego będzie plac Solny i koncerty Bladych Loków, Mikromusic, Alicji Janosz i jej gości, Mesajah i Girls on Fire.
- Nazwy MÓZG i SERCE są nieprzypadkowe. Rodzaj muzyki i dobór artystów występujących na tych scenach odpowiada odwiecznej konkurencji rozumu i emocji w sztuce. O północy nastąpi połączenie MÓZGU I SERCA, ale co stanie się w tym szczególnym momencie, to już tajemnica - tłumaczył Konrad Imiela, reżyser koncertu i dyrektor Teatru Muzycznego Capitol.

d2xay6c

We wrocławskim studiu plenerowym, gdzie odbywać się będzie domówka WP, prowadzący znani z telewizji WP będą rozmawiać z artystami i celebrytami, a także widzami. Dodatkową gratką dla wszystkich użytkowników WP będzie loteria SMS, w której nagrodą jest luksusowy samochód JEEP i rewelacyjne wycieczki od wakacje.pl. O słodkości w trakcie zabawy zadba WEDEL, sponsor główny Sylwestra.

Widzowie przed ekranami telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych zobaczą również niezwykły pokaz wizualizacji na Placu Solnym, który stworzy przestrzeń, w której publiczność będzie otoczona obrazami. Tłem każdej ze scen będą wielkie ekrany projekcyjne, a ściany kamienic posłużą VJ-om do wyświetlania wizualizacji i teledysków tworzących obrazy na żywo. Utwór, którym powitany będzie Nowy Rok, posłuży jako inspiracja do pokazów ogni scenicznych oraz widowiskowego mappingu na kamienicach. Transmisję sylwestra w telewizji WP zakończy Wielki Koncert Gongów, czyli największy w Polsce koncert kilkudziesięciu olbrzymich gongów tybetańskich. Tego nie możecie przegapić!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2xay6c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xay6c
d2xay6c