Trwa ładowanie...
d3wg5rq

Dzień pełen wrażeń z Telewizją WP. Nie zabraknie emocji

Życie pisze fascynujące historie. Włączcie w środę Telewizję WP i przekonajcie się sami. "Uwięzieni w domu" i "Chłopiec z dwiema głowami" to filmy dokumentalne, o których szybko nie zapomnicie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moda lat 80.
Moda lat 80. (Youtube.com)
d3wg5rq

Dzień rozpoczniemy od podróży w czasie do jednej z najbardziej fascynujących dekad – lat 80. Zaintrygowani? Lata 80. XX w. przynoszą narodziny przemysłu kokainowego. Ów narkotyk staje się używką ludzi sukcesu, a status Miami, jako narkotykowej przystani, inspiruje producentów do powstania jednego z najpopularniejszych seriali - "Miami Vice". To zaledwie wycinek bogatych w fascynujące, ale i zatrważające wydarzenia czasów. Jakie ciekawostki kryją jeszcze lata 80.? Przekonacie się codziennie od 7.30.

Już od 9.00 natomiast dowiemy się, jakie tematy fascynują czytelników WP, zaczynając od garści najciekawszych informacji w "WP Express", a następnie w formacie "ONA vs ON". To gra kontrastów, gdzie ścierają się dwa światy, dwie osobowości, dwa odmienne spojrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Ona pokaże swojemu "przeciwnikowi" to, co ją zachwyca i intryguje. Jemu zależy na przekonaniu jej, że to co on uznaje za interesujące faktycznie takie jest! Kobiecy punkt widzenia i męski punkt widzenia zderzą się w dyskusji na każdy temat. Co z tego wyniknie? Dowiecie się już w kolejnej odsłonie programu.

Później czeka nas maraton lubianych programów wnętrzarskich, czyli „Pokochaj lub sprzedaj” i „Luksusowe rezydencje”. Od 11.00 do 16.00 poznamy nawet najbardziej drobiazgowe tajniki urządzania najpiękniejszych domów.

d3wg5rq

Po południu nie zabraknie odpowiedniej dawki dobrego humoru. Mowa oczywiście o stałych cyklach „Mistrzowie kabaretu” i „Kabaret na żądanie”.

Wczesnym wieczorem natomiast znów zajrzymy do „Megafarbyk”. Program zaprasza do fabryk należących do wielkich koncernów, gdzie można obserwować proces powstawania produktów danych marek. Tym razem kulisy produkcji odsłonią dwie światowe marki: Mack Titan i Michelin.

Dzień zakończy się sporą dawką emocji. W dokumencie „Uwięzieni w domu” poznamy emocjonalne zmagania ludzi cierpiących na agorafobię. Psychiatra, doktor Keith Ablow, będzie towarzyszył dwóm osobom cierpiącym na tę przypadłość, zamkniętym w domach z powodu swoich obaw. Czy uda mu się im pomóc? Przekonamy się o 21.00.

Następnie zobaczymy poruszający dokument, "Chłopiec z dwiema głowami", przedstawiający historię dwugłowego noworodka. Dziecko urodziło się zupełnie zdrowe, lecz posiada dwa prawidłowo funkcjonujące mózgi zależne od jednego serca. Autorzy śledzą jego rozwój, począwszy od ciąży, i skupiają się na ratowaniu życia niezwykłego chłopca. Jego dascynującą historię poznamy już o 22.00.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3wg5rq

Podziel się opinią

Share

d3wg5rq

d3wg5rq