Trwa ładowanie...
d13o2pv

"Dzień dobry TVN". W sobotę odbędzie się specjalne wydanie programu

Już 11 kwietnia odbędzie specjalne wydanie "Dzień dobry TVN". Poranny program poprowadzą Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, którzy sprawdzą, jak pozostali gospodarze show spędzają Wielkanoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dzień dobry TVN". W sobotę odbędzie się specjalne wydanie programu
"Dzień dobry TVN". W sobotę odbędzie się specjalne wydanie programu (East News)
d13o2pv

Już w najbliższą sobotę Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik poprowadzą specjalnie wydanie "Dzień Dobry TVN". W najnowszym odcinku gospodarze programu pokażą widzom ekskluzywne materiały, jak pozostali prowadzący show TVN spędzają święta Wielkiejnocy.

"Karolina Pisarek zdradzi, czym zajmuje się podczas kwarantanny w Miami, a Kamil Glik z rodziną opowie o tym, jak wyglądają święta w Monako" - zdradza portal WirtualneMedia.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Michał Żebrowski o działaniach rządu: "To jest obrzydliwe"

Z powodu panującej pandemii koronawirusa większość Polaków może obchodzić tegoroczną Wielkanoc w węższym gronie. Władze kraju proszą, by w tym niewątpliwie trudnym okresie nie podróżować między miastami oraz nie odwiedzać dalszej rodziny.

d13o2pv

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik również poruszą ten temat w porannym programie w sobotę. W tym celu połączą się na żywo z pozostałymi prowadzącymi morning-show - Damianem Michałowskim, Pauliną Krupińską, Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem, Piotrem Kraśko, Kingą Rusin, Małgorzatą Ohme oraz Filipem Chajzerem.

d13o2pv

Podziel się opinią

Share
d13o2pv
d13o2pv