Trwa ładowanie...
d2x9dg3

Koronawirus. Kinga Rusin zapowiada zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Produkcja "Dzień Dobry TVN" nie przeszła obojętnie wobec pandemii koronawirusa. Kinga Rusin mówi o nowych zasadach prowadzenia śniadaniówki w obliczu tej trudnej sytuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (East News, Fot: East News)
d2x9dg3

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych. Pandemia koronawirusa spowodowała także zmiany w telewizji. Część stacji zrezygnowała z talent show, które emitowane były na żywo. Teraz Kinga Rusin zapowiada zmiany, jakie TVN wprowadza w paśmie śniadaniowym.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubieślubie!

"Tu, na zdjęciu, trzy tygodnie temu, jeszcze blisko siebie... Jutro - w bezpiecznej odległości, o 8:00 rano powitamy Państwa razem z Piotrkiem Kraśko w Dzień Dobry TVN. Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności, i inne ciekawe tematy. Zapraszamy!" - napisała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d2x9dg3

Podziel się opinią

Share

d2x9dg3

d2x9dg3