Trwa ładowanie...
d2v90kz

"Dzień Dobry TVN" a koronawirus. Paulina Krupińska poinformowała o zmianach w programie

Rozprzestrzenianie się koronawirusa na świecie, w tym także w Polsce, powoduje kolejne decyzje władz. Rząd zdecydował już o zamknięciu szkół, przedszkoli i żłobków, a także kin, teatrów i muzeów. Odwołano imprezy masowe. Wpłynęło to również na programy telewizyjne nagrywane na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska przekazała widzom "DDTVN" istotną wiadomość
Paulina Krupińska przekazała widzom "DDTVN" istotną wiadomość (ONS.pl)
d2v90kz

Przypomnijmy, że środki ostrożności wprowadził już "Taniec z gwiazdami". Ostatni odcinek show odbył się bez widowni w studiu i to właśnie podczas niego Krzysztof Ibisz poinformował o zawieszeniu realizacji programu aż do jesieni. Na sytuację i zarządzenia ministra zdrowia reagują także inne produkcje.

Swoje procedury wprowadził także TVN. Szczególnie widoczne będą one dla widzów nadawanego na żywo "Dzień Dobry TVN". O zmianach poinformowała nowa prowadząca, Paulina Krupińska, zamieszczając odpowiedni komunikat na Instagramie.

"To zdjęcie zrobiliśmy podczas przygotowań do niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Od kilku dni przegadywaliśmy tematy, zagadnienia, pytania, gości, kuchnie ... wszystko żeby być przygotowanym do programu na 100%. Ale reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja @dziendobrytvn działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z wami we wtorek, środę i czwartek. W niedzielę i poniedziałek Dzień Dobry poprowadzą Gosia Ohme i Filip Chajzer. Czekamy na Was codziennie od 8:00! Bądźcie z nami. Zdrówka”, napisała.

d2v90kz

Podziel się opinią

Share
d2v90kz
d2v90kz