Trwa ładowanie...
d4cj48g

"Dzień dobry Polsko": Paulinę Chylewską i Annę Lucińską zastąpią dziennikarze TVP Info i TVP Sport

Pod koniec sierpnia na antenę TVP1 wraca format "Dzień dobry Polsko". Zmieniono prowadzących śniadaniowego programu. Nowymi gospodarzami zostali m.in. dziennikarze TVP Info i TVP Sport.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karol Gnat
Karol Gnat (Materiały prasowe)
d4cj48g

"Dzień dobry Polsko" to poranny format emitowany przez TVP1, w którym przeważają tematy lifestylowe. W programie pojawiają się też materiały realizowane przez regionalne oddziały Telewizji Polskiej oraz trzy wydania "Teleexpressu". Program powraca na antenę już 28 sierpnia i nadal będzie nadawany między 6:00 a 8:00 rano.

W śniadaniowym formacie TVP1 zmieni się natomiast grono gospodarzy. W pierwszym sezonie "Dzień dobry Polsko" program prowadziło pięć par złożonych głównie z twarzy Telewizji Polskiej, tj. Anny Popek, Pauliny Chylewskiej, Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Burzyńskiej. W programie pojawiali się też prowadzący wyłonieni z castingów np. Anna Lucińska.

Ze stacją pożegnały się dwie prezenterki, które związane były z tym formatem. Paulina Chylewska przeszła do redakcji sportowej Polsatu, natomiast Anna Lucińska od jesieni poprowadzi program w TVN Style.

d4cj48g

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, "Dzień dobry Polsko" poprowadzą nowe pary: Justyna Śliwowska (TVP Info) i Adam Giza (prezenter prognozy pogody), Anna Wojtkowiak (RMF Maxxx) i Karol Gnat ("Panorama" TVP2 i TVP Info), a także Sylwia Dekiert i Rafał Patyra (oboje z TVP Sport).

Nie wiadomo, czy pozostali gospodarze nadal będą prowadzić poranny magazyn Jedynki oraz, czy zmieni się jego formuła.

Popek i Kurski East News
Popek i Kurski

ZOBACZ TAKŻE: Anna Popek o nowym programie: "Miło, że szefostwo o mnie pamięta"

+

d4cj48g

Podziel się opinią

Share

d4cj48g

d4cj48g