"Dzień dobry Polsko": Paulinę Chylewską i Annę Lucińską zastąpią dziennikarze TVP Info i TVP Sport

"Dzień dobry Polsko": Paulinę Chylewską i Annę Lucińską zastąpią dziennikarze TVP Info i TVP Sport
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Magdalena Sawicka

21.08.2017 13:45, aktual.: 21.08.2017 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec sierpnia na antenę TVP1 wraca format "Dzień dobry Polsko". Zmieniono prowadzących śniadaniowego programu. Nowymi gospodarzami zostali m.in. dziennikarze TVP Info i TVP Sport.

"Dzień dobry Polsko" to poranny format emitowany przez TVP1, w którym przeważają tematy lifestylowe. W programie pojawiają się też materiały realizowane przez regionalne oddziały Telewizji Polskiej oraz trzy wydania "Teleexpressu". Program powraca na antenę już 28 sierpnia i nadal będzie nadawany między 6:00 a 8:00 rano.

W śniadaniowym formacie TVP1 zmieni się natomiast grono gospodarzy. W pierwszym sezonie "Dzień dobry Polsko" program prowadziło pięć par złożonych głównie z twarzy Telewizji Polskiej, tj. Anny Popek, Pauliny Chylewskiej, Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Burzyńskiej. W programie pojawiali się też prowadzący wyłonieni z castingów np. Anna Lucińska.

Ze stacją pożegnały się dwie prezenterki, które związane były z tym formatem. Paulina Chylewska przeszła do redakcji sportowej Polsatu, natomiast Anna Lucińska od jesieni poprowadzi program w TVN Style.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, "Dzień dobry Polsko" poprowadzą nowe pary: Justyna Śliwowska (TVP Info) i Adam Giza (prezenter prognozy pogody), Anna Wojtkowiak (RMF Maxxx) i Karol Gnat ("Panorama" TVP2 i TVP Info), a także Sylwia Dekiert i Rafał Patyra (oboje z TVP Sport).

Nie wiadomo, czy pozostali gospodarze nadal będą prowadzić poranny magazyn Jedynki oraz, czy zmieni się jego formuła.

Obraz
© East News | Stefan Maszewski/Reporter

+

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także