Trwa ładowanie...

"Dzień dobry Polsko": Paulinę Chylewską i Annę Lucińską zastąpią dziennikarze TVP Info i TVP Sport

Pod koniec sierpnia na antenę TVP1 wraca format "Dzień dobry Polsko". Zmieniono prowadzących śniadaniowego programu. Nowymi gospodarzami zostali m.in. dziennikarze TVP Info i TVP Sport.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Dzień dobry Polsko": Paulinę Chylewską i Annę Lucińską zastąpią dziennikarze TVP Info i TVP SportŹródło: Materiały prasowe
dib82uo
dib82uo

"Dzień dobry Polsko" to poranny format emitowany przez TVP1, w którym przeważają tematy lifestylowe. W programie pojawiają się też materiały realizowane przez regionalne oddziały Telewizji Polskiej oraz trzy wydania "Teleexpressu". Program powraca na antenę już 28 sierpnia i nadal będzie nadawany między 6:00 a 8:00 rano.

W śniadaniowym formacie TVP1 zmieni się natomiast grono gospodarzy. W pierwszym sezonie "Dzień dobry Polsko" program prowadziło pięć par złożonych głównie z twarzy Telewizji Polskiej, tj. Anny Popek, Pauliny Chylewskiej, Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Burzyńskiej. W programie pojawiali się też prowadzący wyłonieni z castingów np. Anna Lucińska.

Ze stacją pożegnały się dwie prezenterki, które związane były z tym formatem. Paulina Chylewska przeszła do redakcji sportowej Polsatu, natomiast Anna Lucińska od jesieni poprowadzi program w TVN Style.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, "Dzień dobry Polsko" poprowadzą nowe pary: Justyna Śliwowska (TVP Info) i Adam Giza (prezenter prognozy pogody), Anna Wojtkowiak (RMF Maxxx) i Karol Gnat ("Panorama" TVP2 i TVP Info), a także Sylwia Dekiert i Rafał Patyra (oboje z TVP Sport).

dib82uo

Nie wiadomo, czy pozostali gospodarze nadal będą prowadzić poranny magazyn Jedynki oraz, czy zmieni się jego formuła.

Popek i Kurski East News
Popek i Kurski Źródło: East News, fot: Stefan Maszewski/Reporter

ZOBACZ TAKŻE: Anna Popek o nowym programie: "Miło, że szefostwo o mnie pamięta"

+

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dib82uo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dib82uo