Trwa ładowanie...
dj81nsl

Dwa zdania i półnagie zdjęcie. Rolnika zatkało po takim liście

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" odebrali paczki z listami od kandydatek i kandydatów, którzy chcą powalczyć o ich serca w programie. W kopertach często znajdowali zaskakujące wyznania, a nawet odważne fotki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid nie wiedział, co powiedzieć na list od odważnej blondynki
Dawid nie wiedział, co powiedzieć na list od odważnej blondynki (Materiały prasowe)
dj81nsl

Pierwszy etap w "Rolnik szuka żony" to czytanie listów od kobiet (i mężczyzn, bo w tej edycji jest też jedna rolniczka!), które chcą walczyć o względy uczestników programu. Po zapoznaniu się z ich treścią mężczyźni dokonują wstępnej selekcji i zapraszają potencjalne kandydatki na żonę, by spotkać się z nimi na żywo przed kamerami. Niektórzy dostają setki takich listów, więc wybór tylko kilku najbardziej obiecujących bywa nie lada wyzwaniem.

Bardowscy budują dom. Będzie okazały

Rekord w ilości otrzymanych listów pobiła Magdalena, która musiała otwierać prawie 400 kopert. Wiadomość do niej napisał m.in. andyjski muzyk z Ekwadoru, który bardzo chciałby przyjechać do Polski i poznać naszą kulturę. Inny kandydat na męża napisał do Magdaleny, bo widział u niej… piękny traktor i motor. "A ja się znam troszeczkę na ziemniaczkach" – dodał kawaler.

dj81nsl

Kobietom również nie można odmówić fantazji. Niektóre wysyłały długie, romantyczne listy z płatkami kwiatów wsypanymi do koperty. Każda musiała też dołączyć swoje aktualne zdjęcie, co czasami prowadziło do niezręcznych i niemiłych sytuacji.

Były też znacznie krótsze wiadomości, gdzie dosłownie w kilku zdaniach kobiety starały się zdobyć zainteresowanie rolników. - Tutaj krótko. "Cześć Paweł, nie wiem, od czego zacząć. Jeśli marzysz o trójce dzieci, to myślę, że się dogadamy" – czytał jeden z uczestników.

 Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Najkrótszy, a zarazem najbardziej wyrazisty list, otrzymał jednak Dawid. W kopercie znalazł kartkę z dwoma linijkami tekstu, z którego rolnik dowiedział się, że autorka ma 38 lat, od jakiegoś czasu mieszka w Wielkiej Brytanii i przypadkowo zobaczyła Dawida, kiedy oglądała telewizję u rodziców. Rolnik przeczytał i mowę mu odjęło. Wcale nie przez list, który mógłby być SMS-em, ale przez dołączoną fotkę. "38-latka z UK" okazała się bowiem bezpruderyjną blondynką, która wysłała mu zdjęcie z sypialni w samej bieliźnie.

dj81nsl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl