Trwa ładowanie...

"Duże dzieci". Pamiętacie ich? Jeden z braci kilka lat temu wziął ślub

"Duże dzieci" to talk show TVP, w którym najważniejsi byli mali uczestnicy. Dla zgromadzonych w studiu przedszkolaków nie było trudnych pytań i tematów tabu. Z tymi ostatnimi musieli zmagać się zaproszeni do studia dorośli. Ale maluchy z show sami są już pełnoletni.

Maciej Król i Paweł Król mieli 9 lat, gdy wzięli udział w show "Duże dzieci"Maciej Król i Paweł Król mieli 9 lat, gdy wzięli udział w show "Duże dzieci"Źródło: TVP
d19ipps
d19ipps

"Duże dzieci" emitowano w TVP od 2005 do 2008 r. Prowadzącym, który musiał radzić sobie z gromadą kilkulatków, bardzo wygadanych zresztą, był Wojciech Mann. Pomagała mu Katarzyna Stoparczyk. Para prowadzących wspólnymi siłami próbowała opanować zadające mnóstwo pytań dzieci. Do studia zapraszano też znane osoby, które jednak nie budziły respektu maluchów. One nie widziały w gwiazdach telewizji celebrytów.

Choć dzieci było sporo, bo aż 12, kilkoro wybijało się na tle innych. Nie sposób było przeoczyć jasnowłosych bliźniaków. Maciej Król i jego brat Paweł kilkanaście lat temu nagle stali się sławni. Teraz mają 25 lat. Jeden z nich jest już mężem!

- Od małego lubiliśmy się wymądrzać. Bardzo się kłóciliśmy o to, który teraz dochodzi do głosu - opowiadał Maciej. I on, i brat byli małymi mądralami. Obaj uwielbiali rozmawiać. Zresztą to zostało im do dziś.

d19ipps

Bracia studiowali w Warszawie. Dostali się na Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne na UW. Jak donosi magazyn "Świat & Ludzie", Maciej jest prawnikiem pracującym dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Paweł zajął się orientalistyką. Obaj podróżowali na Bliski Wschód.

A co z ich życiem prywatnym? Maciej w 2019 r. ożenił się z Tiną, Iranką. Mieszkają w Polsce. Dziewczyna studiuje reżyserię.

Maciej Król i Paweł Król po latach TVP
Maciej Król i Paweł Król po latach - rok 2016 Źródło: TVP
Wojciech Mann, "Duże dzieci" AKPA
Wojciech Mann, "Duże dzieci" Źródło: AKPA

Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d19ipps
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19ipps