Trwa ładowanie...
d2t551u

Duża oglądalność programów informacyjnych. Osiągają imponujące wyniki

Programy informacyjne w dobie pandemii koronawirusa cieszą się szczególną popularnością. Wyniki oglądalności za ubiegły miesiąc mówią same za siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Programy informacyjne cieszą się dużą popularnością
Programy informacyjne cieszą się dużą popularnością (Materiały prasowe)
d2t551u

W podwyższonej popularności serwisów informacyjnych obecnie nie ma nic dziwnego – to właśnie z nich widzowie pozostający w domach czerpią wiedzę na temat bieżącej sytuacji.

Stacje telewizyjne dokładają starań w codziennym podawaniu aktualnych informacji. W pasmach oprócz standardowych serwisów wprowadziły do ramówek także programy specjalne, poświęcone wyłącznie koronawirusowi. Stałe dostarczanie wiadomości przekłada się na duże zainteresowanie.

Zobacz wideo: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Jak się okazuje, popularność programów informacyjnych nie przemija. W połowie marca osiągały imponujące wyniki oglądalności. Z danych przekazanych 17 marca wynikało, że najlepsze okazało się TVP Info, które oglądało średnio ponad pół miliona widzów. Następny był TVN24, który włączyło średnio prawie 450 tys. osób. W czołowej dziesiątce najchętniej wybieranych kanałów w Polsce znalazło się jeszcze miejsce dla Polsat News, który wybrało średnio nieco ponad 200 tys. osób.

d2t551u

Nielsen Audience Measurement podsumowała cały marzec pod względem oglądalności zarówno kanałów informacyjnych, jak i flagowych serwisów. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl liderem okazały się "Fakty" TVN i TVN24 BiS, które w marcu oglądało średnio 3,65 mln widzów. Drugie miejsce zajęły "Wiadomości" i TVP Info z wynikiem 3,58 mln oglądających. Na trzecim miejscu znalazł się "Teleexpress", którego oglądalność w Jedynce i TVP Info wyniosła w marcu 3,48 mln osób.

Za podium uplasowały się zaś "Wydarzenia" – ze średnią oglądalnością 2,36 mln osób, a w Polsacie News 400 tys. "Panorama" zaś osiągnęła w ubiegłym miesiącu 2,29 mln widzów.

d2t551u

Podziel się opinią

Share
d2t551u
d2t551u