Drwiny z popularnego imienia na Polsacie. "Zbieżność jest przypadkowa"

W Kielcach na scenie Polsatu pojawił się Kabaret Nowaki
W Kielcach na scenie Polsatu pojawił się Kabaret Nowaki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.08.2023 09:25, aktual.: 27.08.2023 16:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powoli staje się tradycją, że w kabaretach emitowanych na Polsacie pojawiają się mniej lub bardziej wyraźne aluzje do polityków obozu władzy. Nie inaczej było podczas Magicznego Zakończenia Wakacji 2023. W skeczu Kabaretu Nowaki pojawiła się drwina z popularnego imienia. Publiczności nie trzeba było tłumaczyć.

W sobotę 26 sierpnia odbył się w Kielcach koncert Przebój lata Radia Zet i Polsatu. Na scenie wystąpiły takiej gwiazdy jak Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Blanka czy Oskar Cyms, którego kawałek "Niech mówią" głosami widzów został hitem mijającego lata.

Podobnie jak podczas zeszłotygodniowego Polsat Earth Festival 2023 w przerwach między występami na scenie pojawił się kabaret. W Kielcach publiczność rozśmieszał Kabaret Nowaki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adrianna Borek i Kamil Piróg wcielili się tego wieczoru w ekscentryczne małżeństwo, w którym żona pomiata wylęknionym mężem. W pewnym momencie mężczyzna stwierdził, że może wyglądu nie ma, "ale ma zacne imię - Andrzej". Riposta była bolesna.

- Przestań się oszukiwać. I tak wszyscy wiedzą, że Andrzej to jest najgorsze imię na świecie. Weź mi wymień choć jednego znanego Andrzeja - odparowała Borek, wywołując entuzjazm publiczności.

Żona nie zamierzała jednak na tym poprzestać.

- Imię determinuje, co ty w życiu osiągniesz, do czego ty dojdziesz. Imię jest jak pieczęć na sercu. Na podstawie imion powstają przysłowia. [...] O twoim imieniu też jest: "Andrzej, Andrzej, ty d...o" - stwierdziła kabarecistka.

Powyższe słowa jednoznacznie skomentowała prowadząca imprezę Agnieszka Kołodziejska tuż po opuszczeniu sceny przez Kabaret Nowaki.

- Żeby była jasność, zbieżność imion jest przypadkowa - podkreśliła Kołodziejska.

Kabaret Nowaki - Andżej | Przebój Lata Radia Zet i Polsatu

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" ogłaszamy zwycięzcę starcia kinowych hegemonów, czyli "Barbie""Oppenheimera", a także zaglądamy do "Silosu", gdzie schronili się ludzie płacący za Apple TV+. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (183)
Zobacz także