Trwa ładowanie...
d36euka

"Druga szansa" z czwartym sezonem. Serial znajdzie się w jesiennej ramówce TVN

Serial "Druga szansa" doczeka się czwartego sezonu. Kolejna odsłona jednej z popularniejszych produkcji stacji TVN zadebiutuje jesienią tego roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. Do obsady "Drugiej szansy" dołączy Michał Żurawski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska na planie 5. odcinka serialu "Druga szansa"
Małgorzata Kożuchowska na planie 5. odcinka serialu "Druga szansa" (TVN/x-news)
d36euka

Fani "Drugiej szansy" mogą spać spokojnie. Jesienią na antenie TVN pojawią się nowe odcinki tego popularnego serialu. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, już w czerwcu ruszą zdjęcia do czwartego sezonu produkcji. Jak na razie nieznane są szczegóły dotyczące fabuły kolejnej odsłony serii. Wiadomo natomiast, że w głównej roli ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. U jej boku pojawią się m.in. Bartłomiej Topa, Rafał Królikowski, Radosław Pazura i Magdalena Boczarska. Wiemy już także, że w czwartym sezonie pojawi się nowy bohater, w którego wcieli się Michał Żurawski. Postać kreowana przez aktora ma podobno być kluczowa dla całego serialu.

"Druga szansa" to pierwsze wspólne dzieło stacji TVN i Grupy ATM. Serial opowiada o producentce filmowej i agentce gwiazd, która niespodziewanie stała się główną bohaterką głośnego skandalu. Kobieta po publicznej kompromitacji próbuje na nowo poukładać swoje życie.

Producentami czwartego sezonu "Drugiej szansy" są: Robert Wieczorek, Adrianna Przetacka i Marta Grela-Gorostiza. Najnowsze epizody wyreżyseruje Jan P. Matuszyński - twórca obsypanego nagrodami filmu "Ostatnia rodzina". Wiadomo, że z obsady "Drugiej szansy" zniknie Maja Ostaszewska, która przyjęła główną rolę w nowym serialu TVN - "Diagnoza". Pierwsze trzy odcinki obecnego sezonu "Drugiej szansy" zgromadziły średnio przed telewizorami 1,95 miliona widzów.

d36euka

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d36euka

Podziel się opinią

Share

d36euka

d36euka