Trwa ładowanie...
dy6g0r3

"Druga szansa" z czwartym sezonem. Serial znajdzie się w jesiennej ramówce TVN

Serial "Druga szansa" doczeka się czwartego sezonu. Kolejna odsłona jednej z popularniejszych produkcji stacji TVN zadebiutuje jesienią tego roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. Do obsady "Drugiej szansy" dołączy Michał Żurawski.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Kożuchowska na planie 5. odcinka serialu "Druga szansa"
Małgorzata Kożuchowska na planie 5. odcinka serialu "Druga szansa"Źródło: TVN/x-news
dy6g0r3

Fani "Drugiej szansy" mogą spać spokojnie. Jesienią na antenie TVN pojawią się nowe odcinki tego popularnego serialu. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, już w czerwcu ruszą zdjęcia do czwartego sezonu produkcji. Jak na razie nieznane są szczegóły dotyczące fabuły kolejnej odsłony serii. Wiadomo natomiast, że w głównej roli ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. U jej boku pojawią się m.in. Bartłomiej Topa, Rafał Królikowski, Radosław Pazura i Magdalena Boczarska. Wiemy już także, że w czwartym sezonie pojawi się nowy bohater, w którego wcieli się Michał Żurawski. Postać kreowana przez aktora ma podobno być kluczowa dla całego serialu.

"Druga szansa" to pierwsze wspólne dzieło stacji TVN i Grupy ATM. Serial opowiada o producentce filmowej i agentce gwiazd, która niespodziewanie stała się główną bohaterką głośnego skandalu. Kobieta po publicznej kompromitacji próbuje na nowo poukładać swoje życie.

Producentami czwartego sezonu "Drugiej szansy" są: Robert Wieczorek, Adrianna Przetacka i Marta Grela-Gorostiza. Najnowsze epizody wyreżyseruje Jan P. Matuszyński - twórca obsypanego nagrodami filmu "Ostatnia rodzina". Wiadomo, że z obsady "Drugiej szansy" zniknie Maja Ostaszewska, która przyjęła główną rolę w nowym serialu TVN - "Diagnoza". Pierwsze trzy odcinki obecnego sezonu "Drugiej szansy" zgromadziły średnio przed telewizorami 1,95 miliona widzów.

dy6g0r3

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dy6g0r3

Podziel się opinią

Share
dy6g0r3
dy6g0r3