Trwa ładowanie...
d3qqiqz

"Druga szansa": Hubert Urbański zostanie aktorem?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Druga szansa": Hubert Urbański zostanie aktorem?
(AKPA)
d3qqiqz

Hubert Urbański to prezenter i dziennikarz kojarzony głównie z popularnym teleturniejem "Milionerzy". Ostatnio gwiazdor TVN-u wziął udział w programie "Agent - Gwiazdy". Teraz Urbański będzie miał szansę sprawdzić się jako aktor, a z profesją tą łączy go znacznie więcej, niż większość widzów może przypuszczać. Zobaczcie nasz wywiad!

Przy okazji konferencji prasowej serialu "Druga szansa" Urbański rozmawiał z naszą reporterką. Okazuje się, że zobaczymy go w najnowszym sezonie hitowej produkcji TVN-u. Zaskakujące jest to, że prezenter nie zagra samego siebie, a występ w serialu będzie dla niego prawdziwym aktorskim wyzwaniem.

- Z tego co rozumiem nie gram samego siebie. Facet nazywa się Heiny. Jest producentem i organizuje konkurs popularności, ale jest jednocześnie postacią śliską, szemraną. Robi interesy, które nie wszystkim się podobają. Cieszę się bardzo, bo chyba jest dużo wdzięczniej grać kombinatora i człowieka na krawędzi - powiedział prezenter, w rozmowie z naszą dziennikarką.

d3qqiqz

Co Urbański ma wspólnego z aktorstwem i czy występ w "Drugiej szansie" oznacza, że teraz będzie realizował się w tym zawodzie? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo!

d3qqiqz

Podziel się opinią

Share
d3qqiqz
d3qqiqz