Trwa ładowanie...
dzqd5lm

Druga szansa

Najnowsze informacje
4.3
(99 głosów)
Oceń:

"Druga szansa" to familijny serial opowiadający historię nastolatki, która po latach spędzonych w rodzinach zastępczych spotyka wreszcie swoich bilogicznych rodziców. Czy tej trójce uda się stworzyć prawdziwą rodzinę?

Nastoletnia Lux Cassidy (Brittany Robertson) prawie całe swoje życie spędziła w rodzinach zastępczych, a w żadnej nie zagrzała miejsca na dłużej. W dniu swoich 16. urodzin dziewczyna dochodzi do wniosku, że czas by wreszcie stała się niezależna i samodzielna. Jednak aby w świetle prawa stała się osobą dorosłą potrzebuje zgody swoich biologicznych rodziców.

Ich znalezienie nie okazuje się dla Lux problemem. Swojego ojca Nathaniela Bazile’a (Kristoffer Polaha) odnajduje w prowadzonym przez niego barze w Portland, który również służy jemu i jego leniwym współlokatorom za mieszkanie. Nathaniel jest tak zaskoczony faktem posiadania dziecka, że szybko podpisuje podsunięte mu przez córkę dokumenty. Bardzo szybko odkrywa też, że Lux stała się niezwykle ważną (jeśli nie najważniejszą) osobą w jego życiu.

Poprzez ojca nastolatka poznaje swoją matkę Cate Cassidy (Shiri Appleby) – gwiazdę lokalnego radia, która przed laty spędziła z Bazilem jedną, ale za to brzemienną w skutkach, noc. Również i Cate, choć podpisuje dokumenty wręczone jej przez córkę, czuje rodzącą się więź pomiędzy nią i Lux.

Wkrótce cała trójka dostaje okazje stworzenia prawdziwej rodziny. Sędzia nie zgadza się na uznanie Lux za osobę pełnoletnią, a co więcej powierza Nathanielowi i Cate opiekę nad córką. Dziewczyna oraz jej niedawno poznani rodzice postanawiają wykorzystać daną im przez los szansę i spróbować zbudować dom, jakiego Lux do tej pory nie miała.

Zadanie nie będzie łatwe. Nathaniel jest bardzo przywiązany do swojego niezobowiązującego stylu życia i mieszkania w zagraconym pokoju nad barem, z kolei Cate jest związana z kolegą z pracy Ryanem Thomasem (Kerr Smith), który źle znosi często obecność byłego kochanka narzeczonej w swoim domu.

Czy mimo przeciwności Lux, Cate i Nathanielowi uda się stworzyć prawdziwą rodzinę? Odpowiedź w serialu "Druga szansa".

Druga szansa
Tytuł oryginalny

Life Unexpected

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzqd5lm
dzqd5lm
dzqd5lm