Trwa ładowanie...
druga szansa

"Druga szansa" 5 odcinek 5 sezonu. Kasia Nosowska wystąpi gościnnie w serialu

W poniedziałkowy wieczór o 21:30 na antenie TVN poleci kolejny odcinek "Drugiej szansy". Dlaczego na planie serialu pojawiła się wokalistka zespołu "Hey"?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Druga szansa" 5 odcinek 5 sezonu.  Kasia Nosowska wystąpi gościnnie w serialu
Źródło: Facebook.com, fot: Małgorzata Kożuchowska
dsyjfc7

Tym razem w odcinku o 21:30 będziemy obserwowali ciężką pracę redakcji nad dopieszczeniem pierwszego numeru pisma. "Deadline" zbliża się wielkimi krokami, a pracy jest wciąż bardzo dużo. Choć większość nie wierzyła w umiejętności Boreckiej, tej uda się namówić Kasie Nosowską, żeby wystąpiła na okładce. Redaktor naczelna przyjęła gratulacje nawet od Anieli, która od samego początku nie darzy jej pozytywnymi uczuciami.

W kolejnym odcinku pojawią się również perypetie zawodowe i miłosne Jakuba Zeita. Produkcja nowego sezonu reality show, którą nadzoruje, jest zagrożona. Starczyńska kwestionuje listę gwiazd, które mają wziąć udział w programie. Oprócz tego Kaśka (partnerka Kuby) postanowiła się spakować i wróci do swojego domu. Rozczarowanie życiem z Jakubem przekroczyło wszelkie granice. Jest pewna, że Zeit ją oszukuje i być może nawet zdradza. Kuba nie ma zamiaru powiedzieć jej prawdy.* Czy to koniec?*

Borecka po obejrzeniu zdjęć z imprezy firmowej zauważy coś, co odblokuje część jej wspomnień.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dsyjfc7

Podziel się opinią

Share
dsyjfc7
dsyjfc7