Trwa ładowanie...
d1sao6x

"Druga szansa" jej się opłaciła. Zarobki Kożuchowskiej przyprawiają o zawrót głowy!

"Druga szansa" to serial skrojony na miarę Małgorzaty Kożuchowskiej. Nie tylko dlatego, że główna rola została stworzona z myślą o niej, ale i dlatego, że intensywnie pracuje na jego popularność, ingerując także w scenariusz według swojego gustu. A TVN docenia ją w sposób, o którym inni mogą tylko pomarzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (AKPA)
d1sao6x

Serial, choć początkowo spotkał się z dużym entuzjazmem, później zmagał się z coraz mniejszym zainteresowaniem widzów, a wyniki oglądalności drugiego sezonu nie nastrajały optymistycznie. Przyciągnął o 640 tysięcy mniej widzów niż pierwszy, osiągając oglądalność na poziomie 1,63 miliona. Małgorzata postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i ingerować w scenariusz jeszcze bardziej niż do tej pory. TVN jest ponoć zachwycony jej pomysłami, a oglądalność wzrosła o 320 tysięcy. Czyli udało się odzyskać połowę widzów, którzy zrezygnowali w drugim sezonie. Obecnie ogląda go około 1,95 miliona osób. Nic dziwnego, że stacja chce docenić za to aktorkę. I jak wynika z informacji tabloidu, takiej nagrody inni mogą jej pozazdrościć.

- Małgosia obecnie będzie dostawać aż 15 tysięcy złotych za dzień na planie. Ale to nie wszystko – ujawnił informator "Super Expressu". - Jako chyba pierwsza gwiazda w historii polskiego show-biznesu za każdy udzielony wywiad na temat serialu czy wrzucony post na Facebooku i Instagramie dostanie również wynagrodzenie. Szacuje się, że cała suma może zamknąć się w kwocie 600 tysięcy złotych za pracę przy jednym tylko sezonie serialu – dodało źródło tabloidu.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d1sao6x

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o pracy z dzieckiem

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1sao6x

Podziel się opinią

Share
d1sao6x
d1sao6x