Trwa ładowanie...

Magdalena Boczarska odchodzi z "Drugiej szansy". Teraz czas na macierzyństwo

Smutna wiadomość dla fanów ekranowej Sary Daymer została potwierdzona. Bohaterka grana przez Boczarską nie pojawi się w odcinkach najnowszego, piątego sezonu "Drugiej szansy".

Share
Magdalena Boczarska odchodzi z "Drugiej szansy".  Teraz czas na macierzyństwo
Źródło: ONS.pl
d1r571h

– Magda została mamą i teraz skupia się na tym. Przyjęliśmy tę wiadomość z wielkim bólem serca, ale to rozumiemy i życzymy jej spełniania się w najważniejszej roli jej życia jaką jest macierzyństwo – powiedziała "Faktowi" producentka "Drugiej szansy".

Przypomnijmy, że 17 grudnia Boczarska trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie bez komplikacji urodziła synka, którego ojcem jest Mateusz Banasiuk. Aktorska para zdecydowała się dać chłopczykowi tradycyjne imię - Henryk.

Boczarska grała w "Drugiej szansie" Sarę Daymer, która w 13 odc. poprzedniego sezonu otumaniona narkotykami trafiła do szpitala. Jej wątek wzbogacił się o niespodziewaną ciążę, która stanowi wytłumaczenie dla usunięcia jej z serialu. Kilka miesięcy temu aktorka mówiła, że chciałaby wrócić w szóstym sezonie, bo przesunięcie terminu zdjęć do piątego kolidowało z jej ciążą.

d1r571h

Z najnowszych ustaleń wynika, że Boczarska poprosiła producentów o zrezygnowanie z jej wątku, gdyż chce się poświęcić macierzyństwu.

Obejrzyj: Boczarska o tacierzyństwie Banasiuka: "Najlepszy tata ever!"

d1r571h

Podziel się opinią

Share
d1r571h
d1r571h