Trwa ładowanie...

Przyjaźń ważniejsza niż kariera. Kożuchowska pomogła Zielińskiej

Mówi się, że aktorki często rywalizują i zazdroszczą sobie nawzajem nowych angaży. Małgorzata Kożuchowska jednak zamiast zazdrościć, pomaga koleżankom. Jak się okazuje, dzięki niej kolejną rolę ma Katarzyna Zielińska.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Przyjaźń ważniejsza niż kariera. Kożuchowska pomogła ZielińskiejŹródło: akpa/ons
d1nlov1

Zielińska, podobnie jak kiedyś Kożuchowska, po wielu latach pracy w serialu TVP, postanowiła w końcu rozstać się ze stacją. Rozstanie z "Barwami szczęścia" tłumaczyła chęciami dalszego rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań filmowych i teatralnych. W kuluarach mówi się, że wzorem koleżanki po fachu zaczęła szukać dla siebie miejsca w TVN. I jak się okazało, rzeczywiście będziemy mogli ją niebawem zobaczyć w nowej produkcji stacji, medycznym serialu "Na noże", gdzie ma odegrać znaczącą rolę. W obsadzie znaleźli się także m.in. Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny. Warto zaznaczyć, że producentką serialu jest przyjaciółka Małgorzaty Kożuchowskiej, Dorota Kośmicka-Gacke, która stworzyła już "rodzinkę.pl" i "Drugą szansę". Pojawienie się nowego serialu może jednak spowodować mniejsze zainteresowanie serialem Kożuchowskiej. Czy się tego obawia?

- Wiedziała, o tym, że powstanie nowy serial, ale nie chciała być w niego zaangażowana – powiedziała "Na żywo" osoba z otoczenia aktorki. – Natomiast, z racji wieloletniej przyjaźni z Dorotą, szepnęła dobre słówko na temat bliskich jej osób, jak Kasia. I trzyma kciuki za powodzenie produkcji – dodała.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1nlov1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nlov1
d1nlov1