Trwa ładowanie...

Krążą plotki o końcu "Rodzinki.pl". Kożuchowska komentuje pogłoski

Fani zaniepokoili się, że telewizja zrezygnuje z serialu, który gości na antenie TVP od ośmiu lat. A wszystko przez jedno tajemnicze zdjęcie.

Share
Krążą plotki o końcu "Rodzinki.pl". Kożuchowska komentuje pogłoski
Źródło: Materiały prasowe
d4hc92c

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się w marcu zdjęciem z planu "Rodzinki.pl", na którym wraz z Tomaszem Karolakiem, jej serialowym mężem ucharakteryzowani są na podobieństwo własnych rodziców. Pod wpływem tajemniczego zdjęcia, Fani zaczęli się niepokoić, że to zwiastun końca serialu.

Kożuchowska rozwiała jednak te wątpliwości na Instagramie pod zdjęciem: * "Czy to prawda, że nie będziecie kręcić już "Rodzinki.pl"? - zapytała jedna z fanek. "Nieprawda"* - odpisała aktorka.

d4hc92c

Fanka jednak nie dała się zbyć krótką odpowiedzią i drążyła dalej: "Piszą tak na różnych portalach. I piszą, że też koniec "Drugiej Szansy". Kożuchowska odpowiedziała: "Koniec "Drugiej Szansy" - tak, ale "Rodzinki" - nie".

Miłośnicy serialu mogą zatem odetchnąć z ulgą. Zresztą, koniec tak dochodowego serialu byłby sporym zaskoczeniem. 12 sezon ogląda średnio 1,16 mln widzów, a oglądalność serialu wzrosła o 40 tys. osób.

d4hc92c

Podziel się opinią

Share
d4hc92c
d4hc92c