Trwa ładowanie...
dn9bovd

Druga szansa

Najnowsze informacje
4.3
(12 głosów)
Oceń:

Telewizja TVN stworzyła serial obyczajowy "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Produkcja, którego producentem wykonawczym jest ATM Grupa, trafi na antenę TVN wiosną 2016 roku.

"Druga szansa" to serial pokazujący cienie i blaski show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę. W dniu 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko.

W serialu możemy oglądać plejadę gwiazd. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Świderski.

"Druga szansa" jest pierwszym serialem, który dla TVN wyprodukuje ATM Grupa. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, która na swoim koncie ma m.in. takie serialowe hity jak "Niania" czy "Kasia i Tomek". Za serial w stacji TVN odpowiada Adrianna Przetacka - wcześniej producentka programu "Ugotowani".

Producentem nadzorującym z ramienia TVN jest Marta Grela-Gorostiza, która odpowiadała m.in. za serial "Przepis na życie" oraz za najnowszą produkcję kinową stacji "Listy do M. 2". Reżyserem serialu "Druga szansa" jest Michał Gazda.

Druga szansa
Tytuł oryginalny

Druga szansa

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn9bovd
dn9bovd
dn9bovd