Trwa ładowanie...
d1ttne9

"Downton Abbey": Myśleli, że nikt tego nie zauważy?! Co za wpadka!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Downton Abbey": Myśleli, że nikt tego nie zauważy?! Co za wpadka!
(mat. promocyjne)
d1ttne9

W internecie pojawiły się zdjęcia promujące emitowany także w Polsce serial "Downton Abbey". Produkcja, która zbiera same pozytywne recenzje, chwalona jest za wierne odzwierciedlenie klimatu minionej epoki. Tym razem twórcy nie mają jednak powodu do zadowolenia. Nie udało im się bowiem uniknąć poważnej wpadki. Internauci szybko ją dostrzegli!

Na fotografii z 5. sezonu serialu zobaczyć możemy Lorda Granthama (w tej roli Hugh Bonneville) i jego córkę - Lady Edith Crawley (Laura Carmichael). Bohaterowie pozują w wytwornych strojach na tle kominka. Na pierwszy rzut oka wszystko wgląda normalnie.

Przy bliższym przyjrzeniu znaleźć jednak można przedmiot, który nie pasuje do ówczesnej epoki. Czy wy też go dostrzegacie?

d1ttne9

Chodzi o plastikową butelkę, która stoi obok bogato zdobionych dzbanów i wazonów. Przypomnijmy, że telewizyjny hit rozgrywa się w latach 20. XX wieku. Tymczasem napoje w opakowaniach z tworzywa sztucznego rozpowszechniły się w Wielkiej Brytanii dopiero blisko cztery dekady później.

Ten drobny szczegół sprawił, że fani nie pozostawili na twórcach ulubionej serii suchej nitki. Zdjęcie z fatalną pomyłką zostało natychmiast usunięte z oficjalnego profilu "Downton Abbey". Niesmak jednak pozostał.

d1ttne9

Podziel się opinią

Share
d1ttne9
d1ttne9