Dowbor nie odpuszcza. Przypomniał kompromitujące nagranie Jakimowicza

Maciej Dowbor odpowiedział na atak Jarosława Jakimowicza
Maciej Dowbor odpowiedział na atak Jarosława Jakimowicza
Źródło zdjęć: © AKPA

22.08.2022 22:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Jakimowicz po tym, jak wziął na celownik Pawła Deląga, w podobnym stylu odniósł się do Macieja Dowbora. Gwiazdor TVP Info nie czekał długo na odpowiedź "kolegi" z Polsatu, który zamiast się przestraszyć gróźb wypisywanych na forum, po prostu go wyśmiał. I nie skończył na jednym wpisie.

Wszystko zaczęło się od wywiadu Pawła Deląga, w którym mówił o "Młodych wilkach". Słowa aktora rozjuszyły Jarosława Jakimowicza, pamiętanego z roli "Cichego" w tym kultowym filmie z lat 90. "Jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją" - odgrażał się Jakimowicz na Instagramie.

Deląg nie wdawał się w pyskówkę, a zamiast tego zamieścił mocny wpis, który z kolei spotkał się z wyraźnym uznaniem Macieja Dowbora. "Pieprzyć ksenofobicznych troglodytów, zacofanych pseudopatriotów, karierowiczów, którzy dla hajsu i fejmu są gotowi na wszystko. Trzymaj się brachu" - napisał prezenter Polsatu, dosadnie podsumowując Jakimowicza.

Na gwiazdora TVP Info zadziałało to jak płachta na byka. Jakimowicz zaczął publicznie grozić Dowborowi wyjawianiem jakichś rodzinnych tajemnic i robieniem "czystki w środowisku". Prezenter "Twoja twarz brzmi znajomo" w swoim stylu wyśmiał Jakimowicza, ale nie poprzestał na jednym wpisie na Instagramie.

Dowbor nie ma litości dla Jakimowicza
Dowbor nie ma litości dla Jakimowicza© Instagram

"Dojechał mnie Jakimowicz. Czy to aby nie jest powód do dumy?!" - dodał później na InstaStory, zamieszczając słynny fragment z programu "W kontrze". Ten z końca 2020 r., na którym Jakimowicz udaje, że gra na gitarze, a Magdalena Ogórek tańczy do hitu Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul".

Od czasu pierwszej emisji filmik był źródłem memów i szyderczych przeróbek. Tymczasem TVP Info uznała, że wszystko to świadczy o sukcesie stacji i chwaliła się tym w jednym ze styczniowych odcinków "W kontrze" w 2021 r.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (90)
Zobacz także