Dorota Szelągowska wspomina najgorszą metamorfozę. "Przeżyłam to strasznie"

Dorota Szelągowska opowiedziała o najgorszej metamorfozie z programu
Dorota Szelągowska opowiedziała o najgorszej metamorfozie z programu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

28.03.2023 09:11, aktual.: 28.03.2023 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska od lat urządza Polakom mieszkania, spełniając ich marzenia o pięknych wnętrzach. Nie wszyscy uczestnicy "Totalnych remontów" mają jednak szczere intencje, zgłaszając się do programu. Niedawno Szelągowska opowiedziała o przykrej sytuacji sprzed lat. Mocno to przeżyła.

Dorota Szelągowska jest autorką licznych metamorfoz wnętrz, a kilkadziesiąt z nich mogliśmy oglądać w programie "Totalne remonty". Uczestnicy są zazwyczaj zachwyceni pomysłami gwiazdy TVN, ale nie jest to reguła. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" projektantka opowiedziała o najgorszej metamorfozie, która przydarzyła się jej w trakcie programu.

Zaskoczenie było tym większe, że jak podkreśliła dekoratorka, remontowane mieszkania zawsze są szyte na miarę - na potrzeby lokatorów i zgodnie z ich wyczuciem stylu. Mimo to, przed kilkoma laty i tak nie udało się uniknąć przykrej sytuacji na planie programu i rozczarowania uczestników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Mieliśmy kiedyś takich bohaterów, jeszcze w czasie, gdy bohaterowie się sami zgłaszali, [...] więc wysyłali, jaki styl im się podoba, co im się podoba. I my zrobiliśmy taki copy- paste [kopiuj-wklej - red.]. I wchodzą bohaterowie i oni nie chcieli tego - wspominała w podcaście dziennikarzy Dorota Szelągowska, opowiadając o fatalnej reakcji uczestników na efekt końcowy.

Cała sytuacja dała się we znaki projektantce, która przyznała, że "mocno to przeżyła". Zdawała sobie jednak sprawę, że w tym wypadku intencje bohaterów, którzy zgłosili się do programu, nie były do końca szczere.

- To byli ludzie, którzy bardziej potrzebowali kredytu na remont niż kogoś, kto przyjdzie i odmieni im dom, ale przeżyłam to strasznie - opowiadała Szelągowska.

Szelągowska o największych dekoratorskich grzechach Polaków

W dalszej części rozmowy z Wojewódzkim i Kędzierskim gwiazda TVN opowiadała też o największych estetycznych zmorach, jakie widuje w domach Polaków. Zdaniem dekoratorki, bezapelacyjnie są to tak modne ostatnimi czasy rolety "dzień i noc". Inną przywarą Polaków, według Szelągowskiej, jest obsesja na punkcie przechowywania.

- Taką zmorą totalną jest to, że my chcemy wszystko przechowywać, przechowujemy rzeczy, które nie są nam potrzebne - zauważyła autorka "Totalnych remontów".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 95. galę wręczenia Oscarów. Czy werdykt jest słuszny? Kto był największym przegranym? Jakie kreacje gwiazd nas zachwyciły? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także