Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie-pedofilu. Nie ręczy za siebie

Dorota Szelągowska nie unikała trudnych pytań w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego
Dorota Szelągowska nie unikała trudnych pytań w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego
Źródło zdjęć: © kapif | � by KAPIF.pl

27.03.2023 22:09, aktual.: 28.03.2023 07:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska gościła w podcaście "WojewódzkiKędzierski", gdzie nie unikała odpowiedzi na trudne, a czasem i niezwykle osobiste pytania. Jedno z nich dotyczyło ojczyma-pedofila.

Dorota Szelągowska z telewizją, mniej lub bardziej, związana była od wielu lat. Debiutowała pod koniec lat 90. w "Rowerze Błażeja", była asystentką Magdy Mołek, pracowała przy "Tańcu z gwiazdami" czy "Pytaniu na śniadanie", ale od kilku lat jest autorką popularnego programu o metamorfozach wnętrz. "Totalne remonty Doroty Szelągowskiej" to dziś flagowa produkcja z udziałem córki Katarzyny Grocholi, w której przed kamerami realizuje swoją największą życiową pasję.

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, w podcaście których ostatnio gościła, Dorota Szelągowska sporo opowiadała m.in. o najgorszej metamorfozie programu, największych grzechach Polaków w urządzaniu domów czy o tym, jak sama, skromnie dziś mieszka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Szelągowska odważnie mierzyła się jednak także z pytaniami niezwykle osobistymi. Nie tylko tymi dotyczącymi jej licznych związków, ale i trudnego dzieciństwa. Kuba Wojewódzki, niemal na koniec zapytał Szelągowską, o ojczyma.

Szelągowska opowiedziała o ojczymie-pedofilu

Dziennikarz zapytał Szelągowską o to, czy mężczyzna, który nie tylko bił jej matkę, ale - co wyznała kilka lat temu - był także pedofilem, poniósł jakąkolwiek, choćby cywilną, karę za swoje działania. Autorka metamorfoz wyznała, że, z tego co wie, jej dawny ojczym pracuje w TVP. Ona zaś nie ręczy za to, czy potrafiłaby zachować spokój, spotykając go gdzieś przypadkiem.

- Jest złym człowiekiem. […] Są trzy osoby, których nie lubię, do których mam pretensje, jest jedną z nich. Gdybym go zobaczyła na ulicy, nie wiem, jakbym się zachowała - wyznała Szelągowska, potem żartując, że szkoli się w sztukach walki.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 95. galę wręczenia Oscarów. Czy werdykt jest słuszny? Kto był największym przegranym? Jakie kreacje gwiazd nas zachwyciły? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także