Dorota Gardias wystawiła się na aukcji dla WOŚP. Biją się o nią, a stawka rośnie

Dorota Gardias na aukcji WOŚP - kwota rośnie z każdym dniem
Dorota Gardias na aukcji WOŚP - kwota rośnie z każdym dniem
Źródło zdjęć: © AKPA, Allegro

10.01.2023 12:54, aktual.: 28.03.2023 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Gardias postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do zbieranych przez WOŚP funduszy. Nie chodzi jednak o wpłacenie pieniędzy na szczytny cel, a wystawienie się na aukcji. Co zwycięzca dostanie od gwiazdy TVN? Zobaczcie! Pewnie jest, że będzie musiał sporo zapłacić.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. Jednak zbieranie pieniędzy już się zaczęło. Na koncie WOŚP są ponad dwa miliony złotych - kwota rośnie z każdym dniem. Jurek Owsiak i jego fundacja namawiają do wpłacania pieniędzy oraz brania udziału w licznych licytacjach. Jaki jest tegoroczny cel?

- Po raz pierwszy finał będzie dotyczył i małych i dużych, bo problem jest ogromny, ale wiemy, że sobie z nim poradzimy. Da się go rozwiązać, jeżeli kupimy bardzo dobre urządzenia, których brak, a które są na świecie. A tym problemem jest sepsa - mówił Owsiak na konferencji WOŚP.

Jednym z najprostszych sposobów na wsparcie Orkiestry jest wysłanie SMS-a (treść SERCE, numer 75 565, koszt to 6,15 zł). Ale można zrobić więcej, na przykład wylicytować coś wyjątkowego - jak koszulkę z autografami gamerów, plakat z serialu "Wielka woda" z autografami aktorów czy udział w teledysku Viki Gabor. Albo występ Doroty Gardias na weselu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Właśnie to internautom chcącym wesprzeć WOŚP nieco większą kwotą zaproponowała popularna pogodynka, która przecież jest też utalentowaną wokalistką. To ona wystąpiła w show "Mask Singer" w przebraniu Róży.

"W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować" - dała znać Gardias.

Z opisu aukcji wynika, że gwiazda telewizji wykona trzy piosenki, jedna po drugiej, ale sama je wybierze. Jej występ można sobie zaplanować nawet w późniejszym terminie, bo Gardias wyznaczyła finalną datę realizacji pokazu na koniec 2023 r.

Jest jednak małe "ale". W opisie aukcji czytamy, że "powyżej 200 km od Warszawy koszt dojazdu pokrywa zwycięzca aukcji oraz zapewnia ewentualny nocleg". Trzeba być więc przygotowanym na dodatkowe koszty.

Aukcja starowała od 10 zł w piątek 30 grudnia. 6 stycznia dobiła do 10 100 zł, a o występ Gardias na weselu bije się już ponad 20 osób. Do końca aukcji zostały trzy tygodnie. Skusilibyście się?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" podsumowujemy 2022 rok, wybierając najlepsze filmy i seriale, największe aferyrozczarowania oraz największą bekę ostatnich 365 dni (nie mylić z filmem!). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także