Trwa ładowanie...

Dominika Tajner w "Ameryka Express". Nie tylko ona

Kolorowa prasa donosi, że znów zobaczymy Dominikę Tajner na ekranie. Mówi się, że po "Tańcu z gwiazdami" przyszedł czas na "Ameryka Express". Co ciekawe, jej nazwisko nie jest jedynym, które wymienia się wśród potencjalnych uczestników.

Dominika Tajner w "Ameryka Express". Nie tylko onaŹródło: East News, fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
d4mljzx
d4mljzx

Dominika Tajner w "Tańcu z gwiazdami" nie zagościła długo, ale zdążyła zawrzeć w programie przyjaźnie. Nie jest tajemnicą, że łatwo znalazła wspólny język m.in. z popularnym trenerem, Qczajem, tanecznym partnerem Wojciechem Jeschke czy Justyną Żyłą. Ponadto wygląda na to, że polubiła też występy przed kamerą.

Sporo wskazuje na to, że znów zobaczymy ją z kolegą z programu na ekranie i to tym razem w parze. Kolorowa prasa donosi, że Dominika Tajner jest jedną z potencjalnych uczestniczek kolejnej edycji "Ameryka Express".

- Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami" – powiedział informator "Party".

Magazyn podaje także, że podobno propozycję udziału w programie otrzymała także Justyna Żyła. Jeśli doniesienia magazynu się potwierdzą, czeka nas ciekawa edycja show TVN. Tym bardziej, że szczególnie Dominika Tajner ma doświadczenie w udziale w podobntych formatach. Przypomnijmy, że występowała wcześniej w "Agencie". Będziecie oglądać „Ameryka Express”?

Zobacz także: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

d4mljzx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mljzx