Trwa ładowanie...
d2yhmhp

Dominika Kluźniak w żałobie. Zmarł jej ukochany brat

Rok 2020 przez wielu określany jest rokiem tragedii. Dominika Kluźniak przekonała się o tym na własnej skórze - w tym wyjątkowo trudnym czasie musi uporać się również ze śmiercią brata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Kluźniak mierzy się ze śmiercią brata.
Dominika Kluźniak mierzy się ze śmiercią brata. (ONS)
d2yhmhp

Rok 2020 dla większości jest wyjątkowo trudny. Na długą chwilę niemal cały świat stanął w miejscu - koronawirus uniemożliwił normalne funkcjonowanie. Do tego dochodzą różne inne katastrofy - konflikty zbrojne, pożary. To oczywiście nie wszystko - każdy z nas mierzy się ze swoimi problemami, które często rosną do rangi ogromnych tragedii.

Dominika Kluźniak dotkliwie przekonała się o okrucieństwie ostatnich miesięcy. Znana z "M jak Miłość" aktorka straciła jedną z najbliższych osób. Zmarł jej młodszy brat, Jakub. Mężczyzna osierocił trzy córki. Aktorka nie może się z tym pogodzić.

Młodszy brat był dla aktorki również przyjacielem. Dominika Kluźniak mogła polegać na Jakubie w każdej sytuacji. Wspierał ją, gdy rozpadał się jej związek z Bartoszem Głodowskim i okazywał poparcie, gdy poznała nowego partnera. Zawsze stawał po jej stronie, a osiągnięcia siostry napawały go ogromną dumą.

d2yhmhp

Kuszewski o "M jak Miłość": "To było tylko jedno z wielu miejsc mojej pracy"

Dominika Kluźniak świetnie wspomina nie tylko kontakty z bratem w dorosłym życiu, ale i dorastanie u jego boku. W jednym z wywiadów wspominała, że wspólnie słuchali hip-hopu. Ich czas wolny w wakacje organizowała babcia, która zabierała rodzeństwo w Karkonosze.

W dorosłym życiu ich drogi nieco się od siebie oddaliły - Dominika Kluźniak zamieszkała w Warszawie, a Jakub we Wrocławiu. Nie oznacza to jednak, że więzi się osłabiły. Wręcz przeciwnie - rodzeństwo mogło liczyć na siebie w każdej sytuacji.

d2yhmhp

Śmierć mężczyzny mocno wstrząsnęła aktorką. Dominika Kluźniak wciąż nie potrafi poradzić sobie z odejściem brata. Mimo żałoby nie zrezygnowała z pracy - występuje na deskach Teatru Narodowego, bowiem liczy na to, że praca choć na chwilę przyniesie jej ukojenie.

Aktorce życzymy przede wszystkim dużo siły i spokoju ducha!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2yhmhp

Podziel się opinią

Share
d2yhmhp
d2yhmhp