Dominika Gwit pozuje z synkiem. Pokazała urocze zdjęcie

 Dominika Gwit pokazała zdjęcie z synkiem
Dominika Gwit pokazała zdjęcie z synkiem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

18.04.2023 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit od kilku miesięcy jest mamą. Chętnie chwali się w sieci, jak zmieniło się jej życie. Pochwaliła się uroczym zdjęciem z synkiem.

W połowie stycznia na świat przyszedł długo wyczekiwany syn Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego. Dominika poznaje uroki życia świeżo upieczonej mamy i krok po kroku uczy się opieki nad niemowlakiem. Raz po raz opowiada w wywiadach też, jak wygląda teraz jej rodzinna codzienność.

Wyjawiła m.in., że nie będzie mogła się zbyt długo cieszyć urlopem macierzyńskim i musi stosunkowo szybko wrócić do pracy w teatrze. Do tej w sieci, jako influencerka, wróciła już jakiś czas temu. Nie wszystkim fanom podobają się jej kolejne współprace - ostatnio "oberwało jej się" za reklamowanie jednej z odzieżowych marek.

Aktorka jednak nie zraża się zamieszaniem pojawiającym się w sieci i raz po raz chwali się, jak łączy obowiązki domowe z zawodowymi. Ostatnio poinformowała swoich fanów, że jej synek skończył trzy miesiące. Podzieliła się też uroczym zdjęciem.

"3 miesiące, a jakby wieczność. Czasem zapominam, że było życie bez ciebie. Ale nie zapominam o sobie️. Dbam o Siebie i o Ciebie. Bo szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko. Kocham Cię Synku" - napisała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także