Dom Roberta Górskiego. Tak mieszka znany kabareciarz
Robert Górski wraz z kolegami z Kabaretu Moralnego Niepokoju już od 30 lat bawi Polaków, wyśmiewając absurdy codzienności i rodzimych polityków. Na co dzień jednak stroni od wielkiego świata i wiedzie spokojne, rodzinne życie w domu na Mazurach. Zobacz, jak mieszka król polskiego kabaretu.
27.08.2023 20:31
Niezależnie od tego, czy Robert Górski występuje w roli kontrowersyjnego polityka (serial "Ucho prezesa"), w reklamie telefonii komórkowej czy na kabaretowej scenie, zawsze doprowadza fanów do śmiechu. Choć założony przez niego wraz z kolegami ze studiów - Przemysławem Borkowskim i Mikołajem Cieślakiem - kabaret ma już trzy dekady, nie znudził się ani twórcom, ani tym bardziej widzom.
Robert Górski, który wraz z Borkowskim jest głównym autorem tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, przez lata swojej działalności zyskał jednak popularność nie tylko za sprawą tego, jaki jest na scenie, ale i prywatnie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
W mediach społecznościowych często pokazuje fanom swoją codzienność, którą poza pracą wypełnia przede wszystkim życie rodzinne. A to toczy się z dala od głośnej Warszawy, w zaciszu mazurskich jezior i lasów.
Dwa lata temu, wiosną 2021 roku, Robert Górski wraz z żoną, Moniką Sobień, wybudowali na Mazurach dom, w którym wychowują córkę Malinę. Na instagramowym profilu od czasu do czasu małżonkowie pokazują, jak mieszkają i spędzają wolny czas.
Trzeba przyznać, że drewniana piętrowa nieruchomość usytuowana na wzniesieniu, z widokiem na jezioro, robi wrażenie.
Naturalne surowce dominują także we wnętrzu. Na opublikowanych w sieci zdjęciach widać m.in. deski (zarówno na ścianach, jak i na podłodze), jasne kolory i dekoracyjną cegłę, którą obudowano chociażby kominek.
Posiadłość kabareciarza, poza sielskimi widokami, otacza także spory ogród, który Robert Górski osobiście dogląda.
Jak podoba się wam dom znanego kabareciarza?
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" ogłaszamy zwycięzcę starcia kinowych hegemonów, czyli "Barbie" i "Oppenheimera", a także zaglądamy do "Silosu", gdzie schronili się ludzie płacący za Apple TV+. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.